Піротехнічна машина важкого типу (ПМ-В) поповнила ряди ДСНС у Дніпрі

Піротехнічна машина важкого типу (ПМ-В) поповнила ряди ДСНС у Дніпрі

Техніка забезпечуватиме розмінування та перевезення до місця знищення вибухонебезпечних предметів великого калібру.

Можливості піротехнічної машини

Український виробник спеціалізованих автомобілів Validus Special Auto повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці про передачу для потреб ДСНС у місті Дніпрі піротехнічної машини важкого типу (ПМ-В).

Компанія наголошує на тому, що за допомогою ПМ-В рятівники зможуть оперативно ліквідовувати вибухонебезпечні предмети великого калібру. Навіть ті, сумарна вага яких перевищує 1 тонну!

Завдяки спеціальним гідравлічним та пневматичним інструментам — ПМ-В здатен підіймати сталеві та залізобетонні конструкції масою до 18 000 кг.

Автомобіль здатен оперативно прибути до місця виявлення вибухонебезпечного предмета, транспортувати спеціальне майно та спорядження. Окрім того, ПМ-В може виконувати наступні завдання:

  • організовувати  радіозв’язок в УКХ (КХ) діапазоні з використанням базової радіостанції на дальність не менше 20 км та переносних – на дальність не менше 3 км; 
  • розширювати вузькі отвори у завалах і конструкціях; 
  • деформувати, переміщувати й руйнувати силові елементи конструкцій та перерізати металеві прути діаметром до 22 мм.

Машина має повністю броньовані кабіну і кузов, а ще — спеціальний відкидний дах кузова, що у разі розриву небезпечного предмета, дозволяє вибуховій силі спрямовуватися вверх.

Загалом, машина поєднує в собі передові технології, отже стане надійним помічником у виконанні складних завдань та принесе, сподіваємось, спокій та впевненість її операторам.