PEUGEOT представляє надсучасний салон Panoramic i-Cockpit®

PEUGEOT представляє надсучасний салон Panoramic i-Cockpit®

Новий PEUGEOT 3008 стане першою моделлю, яка отримає цей кокпіт, але не останньою.

PEUGEOT показала яким буде інтер’єр нової електричної моделі 3008, представляючи Panoramic i-Cockpit®. Цей інноваційний салон поєднує в собі дисплей для водія і центральний сенсорний екран в єдиному 21-дюймовому вигнутому екрані, який плаває над панеллю приладів.

Новий PEUGEOT 3008 буде представлений у вересні, але бренд вже зараз дає нам можливість поглянути на його вражаючий дизайн.

Впевнений інноваційний крок у майбутнє

Команда дизайнерів PEUGEOT вирішила об’єднати в новій системі два з трьох основних елементів i-Cockpit®: дисплей та великий центральний сенсорний екран. Тепер вони інтегровані у вигнутий панорамний екран, що складається з однієї 21-дюймової панелі високої чіткості, яка тягнеться від лівого кінця приладової панелі до центральної консолі.

Ефект польоту підкреслюється спеціальним світлодіодним підсвічуванням під екраном.

Розташований для оптимальної ергономіки, 21-дюймовий широкоформатний екран злегка нахилений до водія, залишаючись при цьому доступним для пасажира. Він об’єднує дві ключові функції: ліворуч, на панелі приладів, відображається вся інформація, пов’язана з керуванням автомобілем, а праворуч розташована секція для управління клімат-контролем, навігацією, мультимедіа, зв’язком і т.д. 

Нова архітектура та ергономіка

У центральній частині приладової панелі розташовані i-Toggles — повністю настроювані сенсорні кнопки, які можна запрограмувати на швидкий доступ до 10 улюблених функцій.

Центральна консоль — повітряна і не захаращена, розроблена з метою збільшення простору для зберігання і бездротової зарядки смартфонів. Це стало можливим завдяки переміщенню селектора автоматичної трансмісії на приладовій панелі, який тепер розташований праворуч від керма.

Різні покоління PEUGEOT i-Cockpit® існують вже понад 10 років – за цей час було реалізовано понад 10 мільйонів автомобілів з таким інтер’єром. Новий кокпіт втілює метаморфозу PEUGEOT в напрямку повної електрифікації та інновацій. До 2025 року всі моделі PEUGEOT будуть електричними, а до 2038 року досягнуть нульового рівня викидів вуглекислого газу.