Volvo Trucks поставила три електричні вантажівки для виконання важких транспортних завдань

Volvo Trucks поставила три електричні вантажівки для виконання важких транспортних завдань

Volvo Trucks, провідний виробник вантажівок та автобусів, поставив три електричні вантажівки компанії-перевізнику в Гетеборзі, Швеція.

Вантажівки призначені для виконання важких транспортних завдань, таких як перевезення контейнерів у порту або пересування між містами.

Екологічне та безшумне рішення для важких перевезень

Одна з вантажівок наразі проходить випробування в проєкті, який передбачає транспортування двох причепів загальною довжиною 32 метри й повною вагою 74 тонни. Це називається High-Capacity Transport (HCT), що означає, що транспортний засіб може перевозити більше вантажу за одну поїздку, ніж звичайна вантажівка.

Електромобіль живиться «зеленою» електроенергією від двох швидких зарядних пристроїв, встановлених у депо перевізника. Він працює 12 годин на добу, з перервою на зарядку, коли водій відпочиває.

Зростаючий ринок електровантажівок

Volvo Trucks виробляє електричні вантажівки з 2019 року і продала майже 5 000 одиниць у 40 країнах світу. Компанія пропонує шість електричних моделей, які можуть задовольнити різні потреби в міських та міжміських перевезеннях.

Volvo Trucks прагне, щоб до 2030 року половина її світових продажів була електричною, що є частиною її зобов’язань щодо зменшення впливу на довкілля та підтримки переходу до суспільства, вільного від викопних видів палива. Компанія також співпрацює з клієнтами, органами влади та іншими партнерами для розробки рішень для зарядної інфраструктури, енергопостачання та регулювання.

Майбутнє розумнішого та безпечнішого транспорту

HCT — це один зі способів, які Volvo Trucks досліджує, щоб зробити транспорт більш ефективним і стійким. Збільшуючи вантажопідйомність кожного транспортного засобу, HCT може знизити транспортні витрати, зменшити знос доріг і затори, а також підвищити безпеку руху.

Використання HCT дозволено в деяких країнах Європи, таких як Фінляндія та Швеція, де для експлуатації довших і важчих транспортних засобів на певних дорогах потрібні спеціальні дозволи. Volvo Trucks бере участь у кількох проєктах HCT у цих країнах, щоби протестувати та оцінити ефективність і переваги цієї інноваційної транспортної концепції.