DAF Trucks готує двигуни до роботи на олії

DAF Trucks готує двигуни до роботи на олії

DAF Trucks робить значні кроки на шляху до скорочення викидів CO₂, готуючи свої двигуни внутрішнього згоряння до використання нових екологічно чистих видів палива.

Зокрема це HVO — гідроочищена рослинна олія, біопаливо останнього покоління, здатне скоротити викиди CO₂ на 90 % порівняно зі звичайним дизельним пальним. HVO отримують із відходів та жирів харчової промисловості, що робить його екологічно відповідальним вибором.

На відміну від попередніх видів біопалива, HVO не впливає на виробництво харчових продуктів, що ще більше підвищує його екологічність. Важливо, що вантажівки DAF Trucks можуть використовувати HVO без будь-яких модифікацій, зберігаючи виняткову продуктивність і інтервали обслуговування до 200 000 км для перевезень на далекі відстані.

Підходить для всього асортименту продукції DAF

Весь модельний ряд DAF, включно з серією LF для дистрибуції, універсальним XD, а також «топовими» XF, XG і XG+ для важких і далеких перевезень, готові до роботи з HVO.

Патрік Дін, головний інженер DAF Trucks і член правління компанії, підкреслив прагнення DAF до скорочення викидів CO₂, продемонструвавши впровадження повністю електричних вантажівок у 2018 році та нещодавній запуск нового покоління електричних вантажівок, які можуть похвалитися «нульовим рівнем викидів» на відстані до 500 кілометрів.

Завдяки інтеграції HVO, DAF прагне досягти значних успіхів у скороченні викидів CO₂ як у чинному парку вантажівок, так і в «готових до експлуатації» вантажівках. Дін також виступає за те, щоб європейське законодавство визнало цінність екологічно чистого палива для скорочення викидів CO₂, підкреслюючи важливість зосередження уваги на всьому енергетичному ланцюжку від джерела до вихлопу, а не тільки на «від бака до колеса».