MasterCard та Mercedes-Benz об'єднують зусилля для здійснення платежів в автомобілі

MasterCard та Mercedes-Benz об'єднують зусилля для здійснення платежів в автомобілі

Клієнти зможуть використовувати датчик відбитків пальців у своєму автомобілі для здійснення зручних та безпечних цифрових платежів на більш ніж 3600 станціях технічного обслуговування в Німеччині.

Використання датчика відбитків пальців

Водії Mercedes-Benz у Німеччині тепер можуть розпочати процес заправки безпосередньо зі свого автомобіля та здійснити оплату відбитком пальця без необхідності вводити PIN-код або автентифікацію за допомогою мобільного пристрою. 

Нативний сервіс оплати в автомобілі через Mercedes pay+ тепер працює з дебетовими та кредитними картками Mastercard в поточних моделях. Безконтактна оплата за допомогою датчика відбитків пальців тепер можлива на більш ніж 3 600 заправних станціях у Німеччині.

Інструкція з використання системи

Коли водій доїжджає до підключеної станції обслуговування і вимикає двигун, сервіс Mercedes me Fuel & Pay автоматично запускається в інформаційно-розважальній системі MBUX. Після запуску водій може просто вибрати відповідний бензонасос. Система розрахує максимальну загальну суму на основі поточної ціни на пальне та кількості пального в баку.

Замість того, щоб авторизувати платіж за допомогою мобільного пристрою, водій без проблем завершить транзакцію за допомогою автентифікації за відбитком пальця. Після заправки водій побачить на дисплеї MBUX кількість заправленого пального та суму рахунку на свою дебетову або кредитну картку Mastercard.