Фургон, який встановлює нові стандарти: MAN анонсувала значне оновлення MAN TGE

Фургон, який встановлює нові стандарти: MAN анонсувала значне оновлення MAN TGE

MAN TGE, успішний фургон від MAN Truck & Bus, отримує значну модернізацію, яка зробить його більш комфортним і безпечним, ніж будь-коли.

Нова модель, що отримала назву MAN TGE Next Level, матиме нову приладову панель, нову архітектуру E/E, нові датчики та камери, а також нові допоміжні системи. Продажі MAN TGE Next Level вже розпочалися в деяких країнах, а перші поставки очікуються в травні 2024 року.

Сучасна та ергономічна панель приладів

Однією з головних особливостей MAN TGE Next Level є нова приладова панель з цифровим дисплеєм. Вона має великий сенсорний екран для керування функціями автомобіля та інформаційно-розважальною системою MAN Media Van. 

MAN Media Van пропонує різні функції, такі як DAB+, MAN Connect, App Connect, MAN SmartLink, голосове керування, вебрадіо, потокове передавання медіа, інтеграція Alexa та навігація. Залежно від версії, розмір екрана може варіюватися від 10,4 до 12,9 дюйма.

Приладова панель також має оновлений дизайн багатофункціонального керма з інтегрованим важелем перемикання передач на рульовій колонці (для автоматичних трансмісій), електронним стоянковим гальмом та функцією Keyless Go. Ці елементи покликані зробити життя водія простішим та ефективнішим.

На приладовій панелі також є підсклянники, відсіки для зберігання речей та відділення для мобільного телефону з функцією індуктивної зарядки.

Нове покоління систем допомоги та безпеки

MAN TGE Next Level також може похвалитися новим поколінням блоків керування, датчиків і камер, які забезпечують подальший блискучий розвиток систем допомоги та безпеки. Деякі з нових або вдосконалених систем включають інформацію про дорожні знаки, систему активного утримання смуги руху, систему виявлення втоми та систему допомоги при паркуванні. Ці системи призначені для підвищення безпеки як водія, так і інших учасників дорожнього руху. Деякі з них також вперше входять до стандартної комплектації.

MAN TGE Next Level також має нову архітектуру E/E, яка була фундаментально оновлена. Це дасть змогу в майбутньому оновлювати та вдосконалювати програмне та апаратне забезпечення автомобіля.

Нова віха в сегменті фургонів

MAN TGE Next Level — це фургон, який є новим етапом з точки зору комфорту та безпеки в сегменті фургонів. Він поєднує в собі ходові якості, якість виготовлення та зовнішній вигляд легкового автомобіля з функціональністю та надійністю комерційного транспортного засобу. 

Оновленою моделлю MAN Truck & Bus прагне задовольнити потреби та очікування своїх клієнтів і запропонувати їм фургон, який зробить їхню роботу легшою та приємнішою.