Volta Trucks збанкрутувала на тлі проблем із постачальниками й дефіциту фінансування

Volta Trucks збанкрутувала на тлі проблем із постачальниками й дефіциту фінансування

Volta Trucks, шведський виробник електричних вантажівок, який залучив 460 мільйонів євро від інвесторів і мав портфель замовлень на понад 5 000 автомобілів, подав заяву про банкрутство у Швеції та Британії.

Компанія звинуватила у своєму банкрутстві труднощі у своїх постачальників, які ускладнили виробництво достатньої кількості вантажівок і залучення достатнього капіталу.

Ефект доміно від банкрутства постачальників

Volta Trucks заявила, що банкрутство в серпні компанії Proterra, постачальника запчастин для електромобілів, і невизначеність щодо постачальника акумуляторів призвели до скорочення кількості вантажівок, які вона могла виробляти.

Proterra була одним із кількох стартапів у сфері електромобілів, які залучили мільярди доларів від інвесторів за останні роки, але не змогли перейти до масового виробництва й закінчилися гроші.

Сумний кінець для далекоглядної компанії

Компанія Volta Trucks мала на меті створити вантажівку з нульовим рівнем викидів, призначену для міської доставки та логістики. Її флагманська модель, Volta Zero, була 16-тонною вантажівкою, яка могла перевозити до 9,6 тонни вантажу й мала запас ходу до 200 км.

Компанія мала амбітні плани стати лідером на ринку електричних вантажівок, який, як очікується, швидко зростатиме в найближчі роки, оскільки уряди та споживачі вимагають екологічно чистого транспорту. Volta Trucks отримала замовлення від таких клієнтів, як DPD, Petit Forestier та Drinks Cubed.

Намагання врятувати компанію

Нещодавно Reuters повідомили, що керівництво Volta Trucks почало активно звертатися до інвесторів, щоб спробувати отримати пропозицію щодо купівлі компанії. Стартап отримав початкові запити від 10–20 стратегічних або фінансових інвесторів.

У компанії є дуже короткий період, поки вона перебуває в під керівництвом тимчасової адміністрації, щоб знайти підходящу пропозицію для порятунку, перш ніж розпорядники почнуть намагатися мінімізувати втрати кредиторів шляхом розпродажу активів.

Складне середовище для стартапів у сфері електромобілів

Volta Trucks — не єдиний стартап у сфері електромобілів, який намагався вижити в конкурентній та капіталомісткій галузі. Кілька інших компаній збанкрутували або зіткнулися з фінансовими труднощами в останні роки, такі як Proterra, Lordstown, Nikola і Faraday Future.

Серед проблем, з якими стикаються ці стартапи, — високі витрати на дослідження і розробки, виробництво й маркетинг; регуляторні перешкоди і стандарти безпеки; перебої в ланцюжку поставок і дефіцит ключових компонентів, таких як акумулятори й мікросхеми. Також на ринку жорстка конкуренція з боку відомих автовиробників, таких як Tesla, Volkswagen, Daimler, так і новими учасниками, такими як Rivian, Lucid, Arrival.

Доля Volta Trucks показує, що для досягнення успіху в цьому мінливому і вимогливому секторі недостатньо мати гарну ідею і сильне бачення. Щоб вижити і процвітати, стартапи у сфері електромобілів повинні мати надійну бізнес-модель, надійний ланцюжок поставок і стійку стратегію фінансування.