IVECO оновлює модельний ряд

IVECO оновлює модельний ряд

Вперше у своїй історії IVECO оновлює весь асортимент продуктів і послуг, роблячи найбільші інвестиції в історії.

Нова глава в історії IVECO

Нова сучасна лінійка IVECO використовує різні типи джерел живлення та доповнюється широким портфоліо послуг, у тому числі у сфері мобільності. Це результат стратегії, реалізованої IVECO, яка базується на чотирьох стовпах: продуктивність бізнесу, сталий розвиток, досвід водія та підключені послуги. Нова ідентифікація бренду знаменує собою початок нової глави в історії IVECO.

Оновлений e-Daily
Оновлений e-Daily. Фото: IVECO

Під час прем’єрного заходу в Барселоні (Іспанія), IVECO представила свій оновлений повний спектр продуктів і послуг клієнтам, партнерам і представникам міжнародних ЗМІ.

Оновлений Iveco Eurocargo
Оновлений Iveco Eurocargo. Фото: IVECO

Лейтмотивом заходу став слоган «Be The Change», яким IVECO закликає всіх разом прагнути до змін, щоб відповідати викликам майбутнього. Протягом останніх чотирьох років компанія присвятила енергію та ресурси стрімкій еволюції ринку. IVECO прискорила розвиток своєї лінійки електромобілів і відкрила спеціалізований виробничий центр в Ульмі (Німеччина), де відбувається повне виробництво першої електричної вантажівки IVECO. 

Оновлений Iveco S-Way
Оновлений Iveco S-Way. Фото: IVECO

Оновлення всього асортименту IVECO

Вперше у своїй історії IVECO одночасно оновлює весь асортимент продуктів і послуг, роблячи найбільші інвестиції на сьогодні – 1 мільярд євро. 

Оновлений Iveco T-Way
Оновлений Iveco T-Way. Фото: IVECO

Керуючись принципом, що технологія повинна адаптуватися до транспортних завдань і відповідати поставленим цілям, IVECO розробила електричні версії легких і важких транспортних засобів, продовжуючи вдосконалювати транспортні засоби з двигуном внутрішнього згоряння, в тому числі ті, що працюють на природному газі, з метою зменшення їхнього впливу на довкілля.

Новий логотип IVECO

Новий логотип IVECO. Фото: IVECO

Разом з оновлення модельного ряду IVECO оновила й фірмовий стиль, включно з логотипом. Новий логотип виконано в сучасному чорному кольорі, що виражає динамізм бренду, зберігаючи при цьому зв’язок із його історією: синій елемент «спалах світла» в блакитній енергії в центрі логотипа з гордістю представляє поєднання спадщини та майбутнього IVECO.