Iveco Group презентували новий E-Way H2, розроблений спільно з Hyundai Motor Company

Iveco Group презентували новий E-Way H2, розроблений спільно з Hyundai Motor Company

Iveco Group та Hyundai Motor Company представили перший електричний автобус на водневих паливних елементах Iveco E-Way H2 на виставці Busworld 2023 (7-12 жовтня) у Брюсселі. 

Автобус Iveco E-Way H2 — гібридна концепція середньої потужності

Цей новий електричний автобус на водневих паливних елементах є ще одним конкретним результатом партнерства, про яке обидві компанії оголосили в березні 2022 року, і відображає їхню прихильність до прискорення переходу до мобільності та транспорту з нульовим рівнем викидів вуглецю. Нова модель розширить лінійку рішень Iveco Bus з нульовим рівнем викидів для використання у населених пунктах.

E-Way H2 — це 12-метровий низькопідлоговий міський автобус, оснащений 310-кіловатним електродвигуном та системою паливних елементів від HTWO, водневого бізнес-бренду Hyundai Motor Group, що спеціалізується на системах паливних елементів. 

Завдяки чотирьом резервуарам, що забезпечують спільне зберігання 7,8 кг водню, та одній акумуляторній батареї на 69 кВт·год від FPT Industrial, бренду Iveco Group, що спеціалізується на технологіях силових агрегатів, транспортний засіб забезпечує запас ходу 450 км за нормальних умов експлуатації, заявляє Iveco Bus.

E-Way H2 дозволяє як заправлятися воднем, так і заряджати акумуляторні батареї. Розроблена компанією Iveco Bus, ця гібридна концепція середньої потужності не тільки оптимізує спосіб заряджання транспортного засобу, але й допомагає бортовому акумуляторному блоку та системі паливних елементів досягти найвищої ефективності та довговічності.

E-Way H2 вироблятиметься на заводах в Анноне (Франція) та Фоджія (Італія).