Prime Time Shuttle оголошує про закупівлю 550 електромобілів Canoo

Prime Time Shuttle оголошує про закупівлю 550 електромобілів Canoo

Prime Time Shuttle, транспортна компанія Лос-Анджелеса, оголосила про свій план закупити 550 електромобілів (EV) у стартапу Canoo. 

Електромобілі використовуватимуться для надання транспортних послуг у 34 штатах США. Компанія, яка існує з 1984 року та обслуговує понад 50 мільйонів клієнтів, прагне інтегрувати електромобілі Canoo у свої транспортні послуги за межами Лос-Анджелеса на довгі відстані.

Електромобілі відповідають баченню компанії щодо надання різноманітного досвіду клієнтам, забезпечуючи при цьому стійкість послуг. Canoo, своєю чергою, відзначає вплив Каліфорнії як лідера в галузі електромобілів і скорочення викидів як рушійну силу цієї співпраці. 

Canoo стала ключовим гравцем у галузі електромобілів, надаючи транспортні послуги астронавтам NASA, постачаючи транспортні засоби з нульовим рівнем викидів Міністерству оборони США та Walmart. Нещодавно компанія також поставила свої електромобілі уряду штату Оклахома. Вихід Canoo на ринок Оклахоми знаменує собою перше виробництво комерційних автомобілів у штаті за майже два десятиліття та, як очікується, створить приблизно 1300 робочих місць.

Це партнерство між Prime Time Shuttle і Canoo знаменує собою важливу віху на шляху впровадження електромобілів у транспортну галузь. Оскільки все більше компаній визнають екологічні та економічні переваги електромобілів, попит на інноваційні та стійкі транспортні рішення продовжує зростати.