Mercedes-Benz пожертвує ще шість мільйонів євро дітям і сім’ям в Україні до 2026 року

Mercedes-Benz пожертвує ще шість мільйонів євро дітям і сім’ям в Україні до 2026 року

Пожертвування піде на підтримку поточного проєкту «Відновлення надії» організації «SOS-Kinderdörfer weltweit».

Mercedes-Benz вкотре розширює свої зобов’язання щодо допомоги жертвам російської агресії проти України: Протягом наступних трьох років компанія пожертвує «SOS-Kinderdörfer weltweit» загалом шість мільйонів євро на проєкт «Відродити надію». З 2022 року компанія вже виділила два мільйони євро на цю ініціативу. Окрім будівництва соціального центру, надання медичної допомоги, розподілу предметів гігієни та продуктів харчування, ініціатива фокусується на просвітницькій роботі з питань травматизму. Мета — полегшити тяжкі наслідки війни для дітей, молоді та сімей у регіонах навколо Бучі та Києва.

За фінансової підтримки Mercedes-Benz «SOS-Kinderdörfer weltweit» на сьогодні зміг допомогти понад 2 300 сім’ям і більш ніж 3 800 дітям і молодим людям. Завдяки розгортанню мобільних бригад віддані своїй справі фахівці можуть надавати життєво важливу допомогу навіть у важкодоступних регіонах. Завдяки поточним пожертвам «SOS-Kinderdörfer weltweit» планує значно розширити свою підтримку на місцях і охопити щонайменше 48 000 постраждалих людей у регіонах навколо Бучі, Києва, Фастова та Чернігова до 2026 року.

Допомога народу України

З початку російської агресії проти України Mercedes-Benz підтримує людей в Україні та за її межами. Загалом сума пожертвувань, зроблених і обіцяних у грошовій і натуральній формі для допомоги Україні, становить близько 13 мільйонів євро. Наприклад, на початку війни Mercedes-Benz пожертвував один мільйон євро Німецькому Червоному Хресту (DRK) для підтримки екстреної гуманітарної допомоги на місцях. Крім того, у 2022/23 році було зроблено пожертвування в розмірі двох мільйонів євро, а зараз — ще шість мільйонів євро «SOS-Kinderdörfer weltweit» на проєкт «Відновлення надії».

На додаток до цих грошових пожертв компанія передала «DRK», «Карітасу» та «SOS-Kinderdörfer weltweit» 64 автомобілі вартістю понад 3,7 мільйона євро. Численні національні компанії та компанії-члени Групи по всьому світу також зробили пожертви та продемонстрували свою солідарність із людьми в Україні та за її межами: Допомога варіюється від натуральних і продовольчих пожертвувань до підтримки в перевезенні біженців і надання матеріалів.