Volvo планує випускати вантажівки на водневих двигунах

Volvo планує випускати вантажівки на водневих двигунах

Дорожні випробування вантажівок з двигунами внутрішнього згоряння на водні розпочнуться у 2026 році, а комерційний запуск заплановано на кінець цього десятиліття. 

Вантажівки, які працюють на зеленому водні замість викопного палива, є одним зі способів декарбонізації транспорту. Водневі вантажівки будуть особливо придатні для перевезень на великі відстані та в регіонах, де інфраструктура зарядних станцій або час для підзарядки акумуляторів обмежені.

Volvo розпочне клієнтські випробування вантажівок з водневим двигуном у 2026 році, а комерційні вантажівки з’являться у продажу наприкінці цього десятиліття. Вже зараз тривають випробування в лабораторіях і на транспортних засобах. Вантажівки з водневим двигуном внутрішнього згоряння доповнять пропозицію Volvo щодо інших альтернатив, таких як електричні вантажівки з акумуляторними батареями, електричні вантажівки на паливних елементах та вантажівки, що працюють на відновлюваних видах палива, таких як біогаз та HVO (гідроочищена рослинна олія).

Вантажівки Volvo з двигунами внутрішнього згоряння, що працюють на зеленому водні, мають потенціал для досягнення нульового рівня викидів CO2 на всьому шляху прямування при використанні відновлюваного HVO як паливо для запалювання і належать до категорії «транспортних засобів з нульовим рівнем викидів» (ZEV) відповідно до узгоджених нових стандартів ЄС щодо викидів CO2.

Вантажівки Volvo з двигунами внутрішнього згоряння, що працюють на водні, будуть оснащені системою безпосереднього впорскування під високим тиском (HPDI) – технологією, за якої невелика кількість пального впорскується під високим тиском, щоб забезпечити запалювання від стиснення перед додаванням водню. Перевагами цієї технології є вища енергоефективність при меншому споживанні пального, а також збільшення потужності двигуна.

Volvo Group підписала угоду з Westport Fuel Systems про створення спільного підприємства з використанням технології HPDI. Очікується, що спільне підприємство почне працювати в другому кварталі 2024 року після формального закриття угоди.

Факти

Вантажівки Volvo, що працюють на водні, матимуть запас ходу, порівнянний з багатьма дизельними вантажівками, залежно від типу транспорту.

Завдяки низькому рівню викидів CO2 при спалюванні водню, ці вантажівки належать до категорії «транспортних засобів з нульовим рівнем викидів» відповідно до узгоджених нових стандартів ЄС щодо викидів CO2.

Водневі двигуни також викидають дуже малу кількість оксидів і частинок азоту.

Водень також може використовуватися для живлення електричних вантажівок на паливних елементах, де електроенергія виробляється на борту вантажівки. Електромобілі на паливних елементах не мають вихлопних газів, а лише водяну пару.