Scania розпочинає активну участь у Балтійській оборонній угоді

Scania розпочинає активну участь у Балтійській оборонній угоді

Scania робить свій внесок в історичну модернізацію сил оборони Естонії  — постачання 265 автомобілів розпочнуться цього літа, оскільки компанія виграла більшість контрактів на початковому етапі рамкової угоди вартістю в кілька сотень мільйонів євро.

Метою угоди є оснащення Естонії й Латвії оборонною технікою протягом наступних семи років у зв’язку з підвищеною безпековою ситуацією в Європі.

Вона була підписана Естонським центром оборонних інвестицій (ECDI) восени 2023 року зі Scania як одним з постачальників важких транспортних засобів за контрактом. Завдяки цій угоді ECDI зможе закупити важкі транспортні засоби на загальну суму 437 мільйонів євро. 

Оскільки перший етап закупівель наближається до завершення, компанія Scania виграла сім з дев’яти тендерів у цьому сегменті загальною вартістю понад 50 мільйонів євро, включаючи 265 автомобілів. Постачання відбудуться в період з цього літа до наступного.

Постачання на підтримку оборони Естонії складатимуться з транспортних засобів, призначених для перевезення вантажів та військових підрозділів. Серед них будуть тягачі, платформні вантажівки й вантажівки, обладнані кранами й крюковими підіймачами.