Український виробник відвантажив черговий сміттєвоз з надбудовою власного виробництва

Український виробник відвантажив черговий сміттєвоз з надбудовою власного виробництва

Ще один сміттєвоз АТ-4023 на шасі DAYUN CGC1120 відвантажив Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС до Чернігівської області.

Сміттєвоз з ручним завантаженням АТ-4023 на шасі DAYUN CGC1120 з невеликими габаритами й високою маневровістю буде працювати, виконуючи завдання з вивезення сміття в умовах щільної забудови. 

Технічні особливості техніки

Об’єм бункера для відходів становить 10 куб. м, маса завантажених ТПВ — 5550 кг. Об’єм приймального ковша — 0,6 куб.м. Вантажопідйомність перекидача — 600 кг. Вивантаження сміття проводиться самоскидним способом.

Коефіцієнт ущільнення сміття — 4:1.

Базою для надбудови обрали шасі DAYUN CGC1120 (4х2) з комфортною кабіною, оснащене двигуном Weichai WP4.1Q160E50. Потужність двигуна — 150 к.с. КПП — Fast Gear. 

Стандартна комплектація включає: кондиціонер, пневмосидіння водія з регулюванням сидіння та спинки, бортовий комп’ютер, електросклопідймачі, центральний замок з дистанційним керуванням, протитуманні фари, автомагнітола з цифровим радіо та підтримкою MP3 / USB, регульована рульова колонка по висоті та куту нахилу.