Рухомий склад ПАТ «Черкасиобленерго» поповнився автовишками SOCAGE

Рухомий склад ПАТ «Черкасиобленерго» поповнився автовишками SOCAGE

Автогідропідйомники спільного виробництва Кременчуцького Заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та італійської компанії SOCAGE працюватимуть у Черкаській області.

Нові сучасні ричажно-телескопічні автовишки SOCAGE Т318 на шасі БЕЛАВА-1503 з дворядною кабіною мають робочу висоту підйому — 18 метрів. Горизонтальний виліт стріли — 10,0 метрів. Вантажопідйомність люльки — 250 кг.

Фото: АЛЬФАТЕКС

В наявності опції для комфорту і простоти в управлінні одночасно.

Автогідропідйомники мають унікальну розширену робочу зону, адже поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечує додатковий комфорт і зручність. 

Фото: АЛЬФАТЕКС

Автовишки спільного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та італійської компанії SOCAGE використовуються для обслуговування комунальної інфраструктури багатьох населених пунктів України. 

Фото: АЛЬФАТЕКС

Компанія АЛЬФАТЕКС пропонує моделі автовишок з робочою висотою підйому від 10 до 75 метрів. 

Залежно від потреби клієнта автовишки SOCAGE монтуються на шасі світових виробників: від легких автомобілів IVECO Daily, Renault Master, средньотоннажних МАЗ-4371N2, IVECO Eurocargo, Renault D-Series, до важких шасі Iveco Trakker, MAN TGS, Renault K-Series, Mercedes-Benz Actros та інших.

Фото: АЛЬФАТЕКС