Укрзалізниця отримала 46 одиниць техніки та обладнання для відновлення інфраструктури

Укрзалізниця отримала 46 одиниць техніки та обладнання для відновлення інфраструктури

Укрзалізниця отримала 46 одиниць техніки та обладнання на загальну суму 2,76 млн доларів у межах проєкту Світового банку «Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)». 

Це перший фінансовий проєкт в історії Укрзалізниці, який реалізується спільно зі Світовим банком.

У рамках проєкту Укрзалізниця отримала нові сучасні машини, які вже найближчим часом будуть допомагати залізничникам швидко та якісно відновлювати об’єкти критичної інфраструктури, що зазнали пошкоджень.

Навантажувач JCB для Укразалізниці. Фото: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Зокрема, компанія вже отримала 3 автопідйомники, 4 навантажувачі, 4 пневматичні екскаватори, 20 свердлових верстатів на магнітній підставці, 9 домкратів гідравлічних, 1 повітряний компресор та інше обладнання, що буде залучене на відновленні критичної  інфраструктури.

Екскаватори JCB для Укразалізниці. Фото: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Техніка й обладнання в межах безповоротної фінансової допомоги Світового банку надходить на підприємства Укрзалізниці поступово, 10 січня 2024 року компанія додатково отримала ще одну сучасну машину — автобетонозмішувач з бетононасосом від UNOPS Ukraine вартістю 390 тис. доларів. Передбачається, що до кінця серпня 2024 року товариство ще отримає техніку на суму 4,6 млн доларів.

В рамках RELINC Укрзалізниця розпочала співпрацю з Управлінням ООН з обслуговування проєктів — ЮНОПС у квітні 2023 року.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Всі закупівлі проводить Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні (UNOPS Ukraine) за міжнародними правилами. Вся техніка є новою з гарантійним терміном використання. 

Грантове фінансування для проєкту RELINC надається від Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF).