Кіану Рівз і Алекс Вінтер тестують Porsche Taycan в новому фільмі «На відстані»

Кіану Рівз і Алекс Вінтер тестують Porsche Taycan в новому фільмі «На відстані»

Кіану Рівз і Алекс Вінтер відомі своїм акторським дуетом у фільмах про «пригоди Білла і Теда», відправилися в реальну подорож, організовану Porsche.

Дві машини, двоє друзів, один заряд електроакумулятора та одна епічна поїздка по шосе Тихоокеанського узбережжя до центру Porsche в Лос-Анджелесі.  Друзі та прихильники Porsche — Кіану Рівз та Алекс Вінтер вирушають в епічну подорож по півдню Каліфорнії, яка відбувається задля перевірки далекобійності електромобіля. Подорож пройшла дуже успішно та захопливо. Друзі були вражені швидкісними властивостями та комфортом автомобілів. Весь шлях Рівз та Вінтер подолали на одному заряді акумулятора.

Кіану Рівз і Алекс Вінтер вражені автомобілями © Porsche AG

Taycan Turbo лежить в основі лінійки Taycan —  він здатний розігнатися з місця до 100 км/год за 3,2 секунди за допомогою управління запуском (Taycan Turbo: викиди CO2 в сумі 0 г/км, споживання електроенергії в сумі 28,0 кВт-год /100 км), він оснащений повним приводом і завдяки своїм подвійним електродвигунам має 670 к.с. Taycan доступний для тестування у всесвітніх дилерських центрах Porsche.

© Porsche AG

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Подробицями поїздки й своїми враженням про Porsche Taycan актори поділилися в новому восьмихвилинному короткометражному фільмі на офіційному каналі Porsche Youtube.