26-28 травня відбудуться виставки ComAutoTrans, AutoTechService, Fuel&Charge

26-28 травня відбудуться виставки ComAutoTrans, AutoTechService, Fuel&Charge

З 26 по 28 травня 2021 року в м. Київ буде проводитися II Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу ComAutoTrans (Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15) 

Провідні автомобільні бренди представлять на виставці нові комерційні автомобілі та рішення для управління і обслуговування автопарку підприємства.

Учасники виставки – це компанії які:

  • Пропонують кращі на ринку LCV (легкі комерційні автомобілі)
  • Надають послуги fleet management
  • Встановлюють спеціальне обладнання для облаштування гаражів, стоянок/паркінгів, вантажних СТО, власних заправних і зарядних станцій
  • Займаються обслуговуванням комерційних автомобілів, пропонують рішення для підвищення комерційної ефективності і безпеки перевезень 

Виставку відвідають власники, директори, керівники автотранспортних відділів, логісти та фахівці, відповідальні за розвиток та управління автопарком підприємства.

Одночасно з ComAutoTrans відбудеться 29-та Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів AutoTechService та виставка заправної, електрозарядної та автомийної інфраструктури для всіх видів автомобільного транспорту — Fuel&Charge.

Організатор — компанія «Прем’єр Експо» (міжнародна група Hyve, Лондон), найбільший виставковий оператор в Україні.

Детальніше про умови участі та відвідування:
http://www.comautotrans.com.ua/
+38 (044) 496 86 45 (вн.254)
ye@pe.com.ua