Електричний фургон Ford E-Transit готується до випробувань в Європі

Електричний фургон Ford E-Transit готується до випробувань в Європі

Ford почав процес прискореного розвитку свого нового E-Transit. Американський автовиробник вже має парк прототипів, які він буде випробовувати в реальних умовах, починаючи з літа наступного року.

Обрані країни та компанії для проведення випробовувань 

Компанія вже має у своєму розпорядженні парк прототипів електричного фургона, який буде використовуватися щодня протягом певного проміжку часу, починаючи з цього літа. Обрані компанії-перевізники, комунальники та служби доставки використовуватимуть великотоннажний комерційний електромобіль E-Transit на дорогах в містах Німеччини, Норвегії, Великобританії й США.

© The Ford Motor Company

За основу електричного Transit взяли нинішнє покоління комерційної моделі, хоча й використана абсолютно нова силова установка більшої потужності, здатна переміщати модель, яка буде пропонувати максимальну корисне навантаження від 1,6 до 1,9 тонни. Ford також пропонуватиме новий електричний Transit в цій особливій конфігурації, відкриваючи нові можливості на професійному ринку, починаючи від різних висот даху з можливістю індивідуалізації варіантів шасі до традиційних охолоджуваних ізотерм.

© The Ford Motor Company

Технічні характеристики E-Transit

Ford E-Transit оснащений електродвигуном максимальною потужністю 269 к.с. і миттєвим крутним моментом 430 Нм, який живиться від акумулятора з корисною ємністю 67 кВт-год, пропонуючи максимальний запас ходу на 350 кілометрів.

© The Ford Motor Company

У рекламному ролику Transit з нульовим рівнем викидів обладнаний системою зарядки на 400 вольт і бортовим генератором потужністю 2,3 кВт. Система, що отримала назву «Pro Power Onboard», як стверджує пресреліз, єдина в Європі у своїй категорії, що має додаткову електричну потужність для підключення додаткових інструментів.

© The Ford Motor Company

E-Transit також отримає нові функції: це буде перший комерційний автомобіль марки в Європі, оснащений мультимедійною платформою Ford Sync четвертого покоління. Система має 12-дюймовий сенсорний екран, голосове керування, функцію навігації й можливості бездротового оновлення — вагомі аргументи на користь збереження лідерства бренду в комерційному секторі Європи.