«Кожна дія має значення»: Mercedes-Benz запустив промокампанію приурочену виходу фільму «Аватар: Шлях води»

«Кожна дія має значення»: Mercedes-Benz запустив промокампанію приурочену виходу фільму «Аватар: Шлях води»

Mercedes-Benz разом зі студією 20th Century Studios розпочали глобальну промокампанію напередодні світового релізу фільму «Аватар: Шлях води» в кінотеатрах у грудні. Ключовий меседж фільму: «Земля — наша Пандора».

Підкреслюючи злиття біонічного дизайну й технологій, меседжі кампанії спрямовані на посилення важливості об’єднання і співіснування людства і природи.

Mercedes-Benz вступає в наступну фазу своєї стратегічної співпраці з фільмом «Аватар: Шлях води», метою якої є висвітлення таких тем, як стійкість, мобільність майбутнього, технології.

Спираючись на ідею кампанії «Земля — наша Пандора», повідомлення фокусується на відповідальності перед нашою планетою, підсилюючи центральне корпоративне повідомлення Mercedes-Benz: «Кожна дія має значення. Приєднуйтесь до нашої подорожі, до повністю електричного майбутнього».

Ексклюзивні кадри фільму «Аватар: Шлях води» демонструють яскраві образи довкілля та місця на Землі, щоб викликати мрійливе відчуття потойбічності.

Кампанія буде проходити на ключових ринках Mercedes-Benz по всьому світу, а її рекламні матеріали будуть розміщені на телебаченні, у кіно, цифрових і соціальних мережах. Цими заходами завершиться цикл, який дебютував із концептом VISION AVTR, натхненним світом AVATAR.

Повністю електричні моделі в кожному сегменті

До 2030 року автопарк Mercedes-Benz буде повністю електричним там, де це дозволять ринкові умови. Зараз у портфоліо компанії налічується вісім електромобілів: EQA, EQB, EQC, EQE, EQE SUV, EQS, EQS SUV і EQV. До них додаються моделі EQE, EQE SUV і EQS Performance від Mercedes-AMG, тобто компанія вже пропонує повністю електричні моделі в кожному сегменті, у якому вона представлена.

Моделі Mercedes-EQ і далекоглядні концепт-кари розповідають історію про те, чого можна досягти зараз і в майбутньому завдяки інноваціям, командній роботі і спільній рішучості зберігати ресурси. Дослідницький автомобіль VISION EQXX, представлений на початку року, пропонує відчутний і цілком реалістичний шлях уперед для технології електромобілів і сталого розвитку майбутнього.

Водночас концептуальний автомобіль VISION AVTR, представлений на виставці CES 2020 в Лас-Вегасі, втілює в собі бачення дизайнерів, інженерів і дослідників трендів Mercedes-Benz щодо мобільності в далекому майбутньому.

VISION AVTR — натхненний фільмом AVATAR

Mercedes-Benz VISION AVTR — це результат надзвичайної глобальної співпраці між AVATAR, одним із найбільш інноваційних кінобрендів в індустрії розваг, і Mercedes-Benz, восьмим за вартістю брендом у світі (згідно з рейтингом Interbrand Ranking 2022). Назва революційного концептуального автомобіля розшифровується як ADVANCED VEHICLE TRANSFORMATION. Біометричний зв’язок в автономному концепт-карі уможливлює абсолютно нову взаємодію між людиною, машиною та природою.

Його чіткі лінії та органічна мова дизайну об’єднують екстер’єр та інтер’єр у єдине емоційне ціле. Екологічно чисті матеріали, такі як веганська шкіра DINAMICA, виготовлена з перероблених матеріалів, швидкозростаючий Karuun (ротанг), який може процвітати тільки в умовах біорізноманіття, й органічна, компостна технологія акумуляторів створюють економіку замкнутого циклу.

Тридцять три біонічні стулки на задній частині автомобіля можуть спілкуватися із зовнішнім світом — з водієм і через нього — використовуючи природні плавні рухи в легких жестах. Замість звичайного керма, VISION AVTR має багатофункціональний елемент управління в центральній консолі. Коли пасажир кладе руку на елемент управління, салон оживає, а автомобіль розпізнає його за частотою серцебиття. Коли користувач просто підіймає руку, інтелектуальна система проєктує вибір меню на долоню, дозволяючи користувачеві інтуїтивно вибирати між різними функціональними можливостями.

Про фільм «Аватар: Шлях води»

Дія фільму «Аватар: Шлях води» розгортається більш ніж через десять років після подій першого фільму й розповідає історію сім’ї Саллі (Джейк, Нейтірі та їхні діти), неприємностей, які їх переслідують, того, на що вони йдуть заради безпеки один одного, битв, які вони ведуть, щоб залишитися в живих, і трагедій, які їм доводиться переживати.

Фільм «Аватар: Шлях води» знятий режисером Джеймсом Кемероном, продюсерами Джеймсом Кемероном та Джоном Ландау, а виконавчими продюсерами виступили Девід Вальдес та Річард Бейнем. У фільмі знялися Сем Вортінгтон, Зої Салдана, Сігурні Вівер, Стівен Ленг, Кліфф Кертіс, Джоел Девід Мур, СіЧ Паундер, Еді Фалько, Джемейн Клемент, Джованні Рабізі та Кейт Уінслет. Фільм заплановано випустити на екрани 16 грудня 2022 року.