GENESIS завершив концептуальну трилогію електромобілів кабріолетом X CONVERTIBLE

GENESIS завершив концептуальну трилогію електромобілів кабріолетом X CONVERTIBLE

Корейський Genesis (преміальний суббренд Hyundai) у Малібу (Каліфорнія) презентував концепт X Convertible. Бренд влаштував закритий показ, де гості були в захваті від несподіваного концепту чотиримісного кабріолета з відкритим дахом.

Місце проведення презентації було обрано не випадково, оскільки Каліфорнія лідирує в США за кількістю електромобілів, а її помірний клімат дає змогу насолоджуватися форматом кабріолета цілий рік.

Трилогія концептуальних електромобілів: Погляд на майбутнє Genesis

Родовід концептуального кабріолета X Convertible можна простежити до X Concept, дводверного гранд-тура. Концепт X Speedium Coupe, другий автомобіль у трилогії, продемонстрував фірмову спортивну елегантність бренду в ще більш прогресивному вигляді.

Він також показав еволюцію решітки радіатора Genesis Crest Grille, яка перетворилася на світловий знак, що вказує на електричну силову установку.

За межами спільного знаменника спортивної елегантності

Трилогію концепт-карів увінчує Genesis X Convertible, який матеріалізує дизайнерську мову бренду Athletic Elegance в її найчистішому вигляді. Ідеальні пропорції концепту X Convertible доповнені чистотою дизайну і є прикладом безперервної витонченості в оркеструванні елементів дизайну, що складають Athletic Elegance. Він є маяком для бренду Genesis.

Концепт Genesis X Convertible поділяє свою архітектуру та електричну силову установку з концептом X Concept 2021 року та концептом X Speedium Coupe 2022 року. Складний жорсткий дах, у якому інтегрований прозорий дах над пасажирами, забезпечує відчуття відкритості, навіть у закритому положенні.

Архітектура та силова установка створюють ідеальну сцену для спілкування з природою, даючи змогу користувачам по-новому насолоджуватися довкіллям, вільним від механічних перешкод.

Довгий капот концепту Genesis X Convertible, широка панель приладів, короткий передній звис і довга колісна база витягнуті назад, підкреслюючи його величну, але розслаблену врівноваженість. Антиклиноподібна параболічна лінія підкреслює королівський характер профілю, створюючи напругу між усіма поверхнями за допомогою м’яко нахиленої назад горизонтальної лінії пояса, у той час, як м’язи навколо коліс формують атлетичний вигляд «пляшки з-під кока-коли» й інтегруються в елегантний силует, коли дивишся на нього збоку.

Характерні чотирикутні ліхтарі, з яких походить графічна ідентичність Genesis Two-Line, також присутні на концепті X Convertible. Як і в концепті X Speedium Coupe, ця графічна айдентика інтегрує нове обличчя електромобіля та формує абстрактну решітку радіатора. Функція охолодження силового агрегату та акумуляторних батарей була перенесена в нижні отвори в передньому бампері.

Задня частина концепту X Convertible має увігнутий еліптичний качиний хвіст, перетнутий горизонтальними чотирикутними задніми ліхтарями, як і в концептів X Concept та X Speedium Coupe. Безперервність еліптичної форми переривається і вінчається V-подібною виїмкою, яка натякає на гребінь і крила логотипу Genesis.

Колеса являють собою комбінацію візерунка Genesis G-Matrix з увігнутою секцією у вигляді аеродинамічної тарілки.

Інтер’єр та екстер’єр, що відображають корейські естетичні нюанси

Інтер’єр концептуального кабріолета X Convertible має асиметричне чотиримісне планування, орієнтоване на водія — послідовна тема всіх останніх концептуальних автомобілів Genesis. Приладова панель плавно інтегрується із центральною консоллю.

Дизайн частково натхненний традиційною корейською архітектурою, що є відсиланням до джерела бренду. Інтер’єр виконаний у кольорах Giwa Navy та Dancheong Orange, які надають салону сучасного вигляду та відчуття, що відповідає яскравому характеру автомобіля.

Основний колір інтер’єру — Giwa Navy — названий на честь черепиці «Giwa», якою покривають дахи корейських будинків. Виготовлена з вовняної тканини, що підлягає вторинному переробленню, текстурована, ткана підкладка з графічним малюнком огортає салон, контрастуючи з гладкою та витонченою шкіряною поверхнею сидінь. Водночас помаранчевий колір Dancheong Orange — названий на честь традиційного декоративного забарвлення корейських дерев’яних будівель — служить сміливим акцентним кольором, оточуючи салон дворядковим мотивом і з’являючись на прошивці сидінь і тканини.

Екстер’єр концептуального кабріолета Genesis X Convertible пофарбований у колір Crane White. Білі журавлі уособлюють благородство і святість у Кореї, і Genesis хотів вплести ці культурні елементи у свою колірну гамму. У результаті зовнішня поверхня покрита білим кольором із перламутровими частинками, завдяки чому досягається розкішний блиск, який динамічно обрамляє контрастний інтер’єр.

Безпрецедентний досвід від Genesis

Концепт X Convertible — це театр просто неба, що забезпечує безпрецедентний досвід для всіх пасажирів. Кабріолети пропонують свободу самовираження завдяки відкритому даху, який забезпечує прямий зв’язок із довкіллям.

Концепт Genesis X Convertible виводить тактильні відчуття на новий рівень завдяки електричній силовій установці та високопродуктивній аудіосистемі, розробленій звукорежисером Гук-Іл Ю (Guk-il Yu). Уперше побачена в інтер’єрі концептуального купе X Speedium, аудіосистема з ефектом занурення була спеціально розроблена для оптимізації акустичних характеристик.

Genesis із задоволенням налаштувався на те, що клієнти шукають у своєму досвіді водіння і прагненнях, і буде продовжувати досліджувати нові способи створення захопливих вражень від водіння і простору, у якому вони можуть з’єднатися зі своїм транспортним засобом і довкіллям.