Stellantis і Archer представлять літак Midnight eVTOL на Паризькому авіасалоні

Stellantis і Archer представлять літак Midnight eVTOL на Паризькому авіасалоні

Archer Aviation Inc. та Stellantis N.V. візьмуть участь у 54-му Паризькому авіакосмічному салоні, який розпочнеться 19 червня 2023 року, щоб поділитися прогресом у масштабуванні виробництва літака з вертикальним зльотом Archer Midnight eVTOL, оскільки Archer готується до запланованої комерціалізації у 2025 році.

Літак Archer’s Midnight стане головним експонатом eVTOL на Паризькому авіакосмічному салоні. Присвячений останнім інноваціям і новим технологіям в галузі eVTOL, захід «Повітряна мобільність» на Паризькому авіасалоні збере ключових гравців цього сектору для триденних дискусій, присвячених розвитку передової повітряної мобільності та її впливу на майбутнє аерокосмічної галузі.

Унікальне партнерство між Archer і Stellantis в галузі літакобудування eVTOL дозволить використовувати сильні сторони й компетенції кожної з компаній, щоб вивести літак Midnight на ринок в широких масштабах. 

На додаток до команди світового класу Archer, яка займається розробкою літаків eVTOL, електричними силовими установками та сертифікацією, Stellantis надає передові виробничі технології та знання, досвідчений персонал і капітал для партнерства. Ця комбінація має на меті забезпечити швидке масштабування виробництва літаків відповідно до планів комерціалізації Archer.