«POLYCAR» виготовив новий пересувний хірургічний комплекс на базі IVECO Trakker

«POLYCAR» виготовив новий пересувний хірургічний комплекс на базі IVECO Trakker

Автомобіль призначено для надання першої медичної допомоги пораненим бійцям, зокрема, проведення хірургічних втручань, стабілізації поранених, остеосинтезу тощо. 

Особливості фургона

Термоізольований фургон має змінний об’єм. Його висувна частина збільшує внутрішній простір операційної до 25 кв. м шляхом автоматичного розсування фургона. Доступ до робочої кабіни здійснюється через бічні двері у висувній частині, яка додатково обладнана складним трапом, який складається-розкладається за допомогою електричної лебідки, та через двері, які знаходяться в задній частині кузова фургона.

Фургон обладнано системами кондиціонування, опалення, гарячого та холодного водопостачання, водовідведення. Електроживлення здійснюється за допомогою підключення до мережі 220В за допомогою розетки зовнішнього живлення, яка знаходиться зовні фургону або через дизель-генератор, який входить в комплектацію комплексу. Також комплекс обладнано резервними акумуляторними батареями, які дозволяють йому працювати при відсутності доступу до вказаних вище джерел електроживлення.

Для безпечної роботи, комплекс, фіксується в місці розкладання, завдяки гідравлічним опорам та аутригерам.

В комплексі встановлене медичне обладнання, зокрема, хірургічні столи та операційні лампи, операційні аспіратори, кисневі концентратори, дефібрилятори, апарат УЗД, шприцеві та інфузійні насоси, монітори пацієнта, підігрівачі інфузійних розчинів тощо.

Частина медичного обладнання вироблена в Україні. Це, зокрема, апарати штучної вентиляції легень, електрокардіограф, стерилізатор, мобільні медичні меблі.

Наразі підприємство займається формуванням портфеля замовлень на нові пересувні хірургічні комплекси.