Mercedes-Benz, KIA та Honda продемонструють свої новинки на CES 2024

Mercedes-Benz, KIA та Honda продемонструють свої новинки на CES 2024

Виставка споживчої електроніки (CES) 2024 у Лас-Вегасі США з 9 по 12 січня, стане грандіозною сценою для провідних світових автомобільних компаній, таких як Mercedes-Benz, KIA та Honda для демонстрації своїх останніх технологічних досягнень.

Mercedes-Benz презентує інтер’єр майбутнього

На виставці CES 2024 Mercedes-Benz презентує наступний важливий крок на шляху до свого бачення гіперперсоналізованого користувацького досвіду.

Найбільша у світі виставка споживчої електроніки стане платформою для віртуального асистента MBUX, керованого штучним інтелектом (ШІ).

Функція на основі ШІ об’єднує інтелектуальні системи MBUX в єдине ціле і представляє покупцям нове виразне обличчя з природною взаємодією.

Віртуальний асистент MBUX, що працює на власній операційній системі Mercedes-Benz MB.OS, очолює низку цифрових інновацій, які будуть представлені в січні.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Mercedes-Benz переосмислює цифровий досвід пасажирів, використовуючи штучний інтелект, щоб запропонувати людську взаємодію з інтелектуальним віртуальним асистентом MBUX. Він містить емпатичні характеристики, які синхронізуються зі стилем водіння і настроєм людини.

KIA представить концепцію та бізнес-стратегію PBV

Kia оголосила, що офіційно запустить свій глобальний бізнес PBV на виставці CES 2024. Бренд має намір представити свою майбутню лінійку продуктів PBV та бізнес-бачення, а також фізично продемонструвати кілька концептуальних моделей.

Kia PBV (Platform Beyond Vehicle – Платформа поза транспортним засобом) — це рішення для повної мобільності, що поєднує в собі пристосовані для конкретних цілей електромобілі з передовими програмними рішеннями, які відкривають двері для нових бізнесів та стилів життя.

Відзначаючи своє перше повернення на CES за останні п’ять років, серія ключових доповідачів розповість про майбутні бізнес-стратегії та бачення бренду щодо PBV, включаючи спеціальне обладнання, таке як технології модуляризації Easy Swap та Dynamic Hybrid, цифрові рішення, розроблені в рамках передових програмних можливостей Hyundai Motor Group, а також плани щодо інтеграції з глобальними партнерами.

З 9 по 12 січня Kia також організовує виставку електромобілів у Західному залі LVCC та виставку електромобілів на відкритому повітрі в Центральній площі LVCC з 9 по 12 січня.

На виставці електромобілів Kia буде представлено п’ять концептуальних моделей, включаючи перший електромобіль, серійне виробництво якого заплановано на 2025 рік, низку ексклюзивних технологій електромобілів Kia, а також презентацію та демонстрацію, присвячену електромобілям, що висвітлює стратегію компанії у сфері програмно керованих транспортних засобів та плани щодо інтеграції з партнерами.

Виставка електромобілів бренду представить бачення Kia «Електромобілі для всіх», демонструючи концептуальні автомобілі EV3 та EV4, а також EV9 та EV6 GT.

Honda здійснить світову прем’єру нової серії електромобілів

На шляху до своєї глобальної мети — досягнення вуглецевої нейтральності всієї продукції до 2050 року Honda розробила графік впровадження електромобілів до 2030 року і, зрештою, до 2040 року має відбутися 100 % продажів автомобілів із нульовим рівнем викидів, що охоплює моделі з електричним приводом від акумуляторів та паливних елементів.

На своєму стенді та на спеціальному вебсайті CES 2024 Honda продемонструє моделі глобальної серії електромобілів та кілька ключових технологій, які ілюструють значну трансформацію, яку зараз переживає Honda.

Компанія Honda трансформує свої бізнес-операції відповідно до нового глобального гасла бренду: «Сила мрій — як ми рухаємо вас». Це гасло ілюструє, як Honda буде створювати продукти та послуги мобільності, які дозволять людям «вийти за межі різних обмежень, таких як час і місце», і «розширити свої здібності та можливості».