Нові досягнення від АЛЬФАТЕКС: прем'єра підмітально-прибиральної машини, потужний тягач та інші інновації

Нові досягнення від АЛЬФАТЕКС: прем'єра підмітально-прибиральної машини, потужний тягач та інші інновації

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС на виставці ComAutoTrans в Києві представив п’ять одиниць техніки різного призначення.

З 14 по 16 травня 2024 року у Києві під брендом «Зроблено в Україні» проходила виставка комерційного та спеціального транспорту — ComAutoTrans.

На стенді Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС була представлена одна з наймасштабніших експозицій, яка включала наступний перелік моделей:  

  • Автогідропідіймач KLUBB на базі фургона RENAULT Master;
  • Вакуумна підмітально-прибиральна машина на шасі DAYUN CGC1120;
  • Сідельний тягач SHACMAN X3000; 
  • Аварійна майстерня на шасі DAYUN CGC1100;
  • Сміттєвоз заднього завантаження на шасі DAYUN CGC1210.

Прем’єра вакуумної підмітально-прибиральної машини на шасі DAYUN CGC1120

Вакуумно-підмітальна машина АТ МВП з новим комунальним обладнанням Cecsan на шасі DAYUN CGC1120 — техніка зі щедрою стандартною комплектацією. Вона комплектована боковими щітками діаметром 450 мм та центральною щіткою діаметром 400 мм. Довжина центральної щітки — 1 240 мм.

Автомобіль має бак для води об’ємом 1300 л та основний бункер для сміття об’ємом 5 куб. м. Потужність автономного двигуна становить 105 к.с.

Для обслуговування важкодоступних місць дорожній пилосос обладнаний всмоктуючим шлангом довжиною 5 м й діаметром 153 мм.

Автомобіль обладнаний камерою огляду робочих зон з монітором, який встановлено в кабіні.

Сміттєвоз АТ-4041 на шасі DАYUN CGC1210

Сміттєвоз АТ-4041 має об’єм бункера для сміття 16 куб. м. Маса завантажених відходів становить 8890 кг. Вантажопідйомність маніпулятора — 700 кг. Пресування сміття можливе в автоматичному, напівавтоматичному та ручному режимах, залежно від виду ТПВ. Коефіцієнт ущільнення сміття — 6:1.

Сміття може завантажуватися з євроконтейнерів об’ємом 0,6 – 1,1 куб.м за допомогою маніпулятора або ручним способом безпосередньо в бункер сміттєвоза. Робота механізму пресування доступна в автоматичному, напівавтоматичному або ручному режимах, оператор самостійно вибирає її залежно від ситуації при завантаженні. 

Аварійна майстерня АТ АМ-0102 на шасі DAYUN CGC1100

Аварійна майстерня АТ АМ-0102 на шасі DAYUN CGC1100 оснащена сучасним обладнанням, завдяки чому комунальники зможуть оперативно усувати пориви та інші аварії на тепломережах та мережах гарячого водопостачання.

Сучасний фургон має пасажирський та вантажний відсік. У пасажирському відсіку встановлені рундуки з підголівниками, кількість місць для сидіння – 4 шт. обладнані однопасовими ременями безпеки. Є також відкидна стільниця. Пасажирський відсік має систему опалення від автономного дизельного обігрівача салону, потужністю 2 кВт.

Сучасний автопідйомник з обладнанням KLUBB K32 на базі фургона Renault Master 

Французькі автовишки KLUBB — це функціональні розробки однієї з відоміших та найуспішніших в Європі компаній по виробництву автогідропідйомників.

Klubb K32 оснащений телескопічною стрілою з робочою висотою 12,5 м та горизонтальним вильотом 7,3 м. Люлька вантажопідйомністю 200 кг виготовлена з алюмінію та має електроізоляцію до 1000В. Стріла повертається на 360 град. Стійкість у роботі забезпечують два аутригери.

Автовишка має 2 пульти управління: дистанційний у фургоні і пульт управління в люльці.

Потужний сідельний тягач SHACMAN X3000 (4х2) 

Сідельний тягач SHACMAN X3000 комплектований потужним 6-ти циліндровим, рядним дизелем з турбонаддувом Weichai WP12.430E50 (екологічний стандарт ЄВРО-5). Він має потужність 430 кінських сил, що робить SHACMAN X3000 готовим до перевезення найважчих вантажів без докладання великих зусиль.

SHACMAN X3000 оснащений механічною, 12-ти ступеневою (12+2), повністю синхронізованою коробкою передач Shaanxi Fast Gear, яка забезпечує плавну й ефективну роботу.

Сучасний дизайн і високопродуктивний двигун зробили сідельний тягач SHACMAN X3000 однією з найпопулярніших моделей на стенді.