Перший сміттєвоз на шасі DАYUN CGC1140 вже виконує поставлені задачі

Перший сміттєвоз на шасі DАYUN CGC1140 вже виконує поставлені задачі

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажив на адресу комунального підприємства сміттєвоз із заднім завантаженням АТ-4031 на новітньому шасі DАYUN моделі CGC1140.

Нещодавно ми розповідали про появу на ринку України нової розробки 2021 року корпорації DAYUN Group — середньотоннажного DАYUN моделі CGC1140. І ось уже перше шасі стало базою для функціонального сміттєвоза із заднім завантаженням марки АТ.

АТ-4031 DAYUN CGC 1140 © АЛЬФАТЕКС

Об’єм кузова становить 13 куб.м. А маніпулятор може підіймати до 700 кг вантажу.

Робота пресуючого механізму доступна в автоматичному, напівавтоматичному або ручному режимах, оператор самостійно вибирає її залежно від ситуації при навантаженні.

Коефіцієнт пресування відходів досягає 7.

Об’єм кузова становить 13 куб.м. А маніпулятор може підіймати до 700 кг вантажу. © АЛЬФАТЕКС

Сміттєвоз АТ-4031 на шасі CGC1140 цікавий ефективністю своєї роботи, адже поєднує в собі маневреність, достатню ємність та можливість трамбування сміття. Ці якості дозволять зменшити кількість ходок до сміттєзвалища, що призведе до економії пального. 

У базову комплектацію сміттєвоза входить механізм для підйому євроконтейнерів від 60 до 1100 л.

© АЛЬФАТЕКС

Техніка обладнана камерою заднього виду з монітором, який встановлений в кабіні автомобіля.  

Сміттєвоз АТ-4031 DAYUN CGC 1140 © АЛЬФАТЕКС

Середньотоннажний автомобіль виготовлений для потреб комунальних підприємств, яким необхідно вивозити великі обсяги сміття, але при цьому техніка повинна мати високу маневреність для легкого проїзду вузькими вулицями населеного пункту.

DAYUN CGC 1140 © АЛЬФАТЕКС