Cenntro анонсує електричний комерційний фургон із запасом ходу до 350 км

Cenntro анонсує електричний комерційний фургон із запасом ходу до 350 км

Cenntro Automotive Group (Cenntro) оприлюднила свої плани з розширення асортименту своєї продукції внаслідок спеціально створеного повністю електричного фургона для доставки останньої милі.

Електричний автомобіль, що отримав назву CityPorter, пропонує унікальне рішення для автопарків та логістичних клієнтів, пропонуючи запас ходу до 350 км на одній зарядці, корисну вантажопідйомність 2,6 тонни й максимальну швидкість 100 км /год.

Як стало відомо Starter Media, Cenntro планує продемонструвати CityPorter для автопарків США в другій половині 2021 року і в цей час розглядає можливість участі в демонстраційних програмах для парків США та ЄС.

CityPorter буде оснащений сучасною телематикою Cenntro. Платформа Cenntro Smart забезпечує двосторонній обмін даними й пропонує розширену інтеграцію управління парком з іншими бізнес-додатками, оптимізуючи планування маршрутів, скорочуючи час простою і забезпечуючи краще управління великими даними.

Щоб підтримати запуск CityPorter, Cenntro планує розширити свою інфраструктуру як в США, так і в Європі й має намір працювати безпосередньо з автопарками й підтримувати свої операції з додатковою мережею дилерів і дистриб’юторів вантажівок.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Cenntro заявила про свої плани з відновлення виробничих майданчиків в США і Європі в кінці 2021 року. Крім того, Cenntro відкриє інженерний і інноваційний центр в Нью-Джерсі у другому кварталі 2021 року.