Шасі DONGFENG тепер використовується для зерновозів AGRiLine

Шасі DONGFENG тепер використовується для зерновозів AGRiLine

Завод Спецтехніки Техкомплект випустив новий зерновоз AGRiLine на базі шасі DONGFENG DFH 3330 для задоволення зростаючого попиту на ринку.

Попит на азійські комерційні автомобілі як базу для монтажу надбудов зростає. І компанія «Техкомплект», виробник спецтехніки, відреагувала на цю потребу, додавши нову модель шасі DONGFENG DFH 3330 до своєї лінійки зерновозів AGRiLine.

Бренд DONGFENG вже використовувався компанією для самоскидів і автогідропідйомників, а тепер шасі використовується і для фірмових зерновозів.

Новий зерновоз має вантажопідйомність 20 тонн і може завантажувати до 30 кубометрів. Розвантаження може здійснюватися як уперед, так і назад. Для кузова використовується сталь ST3/Strenx 700.

Шасі обладнано чотиритактним дизельним двигуном Cummins ISL 340 50 з турбонаддувом стандарту Євро-5, 12-ступінчастою механічною коробкою передач FAST 12JS180T, та суцільнометалевою ізольованою двомісною кабіною зі спальним місцем, пневматичним сидінням для водія та кондиціонером.

Новий зерновоз AGRiLine виготовлений для одного з давніх партнерів компанії «Техкомплект» — ТОВ «Голекс».

Новий зерновоз допоможе задовольнити зростаючий попит на ринку, забезпечуючи універсальне рішення для підприємств та фермерів, які потребують перевезення великої кількості зерна.