Українські комунальники отримали сміттєвози від вітчизняного виробника

Українські комунальники отримали сміттєвози від вітчизняного виробника

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС продовжує наповнювати ринок України сучасною комунальною технікою власного виробництва.

Завод АЛЬФАТЕКС — відомий в Україні виробник комунальної техніки, нещодавно випустив і передав замовникам два сміттєвози з різними типами завантаження.

До Полтавської області відправився сміттєвоз АТ-4021. Автомобіль має заднє завантаження і може ущільнювати сміття з коефіцієнтом 6:1. Об’єм бункера складає 11 куб.м, а маса завантажених ТПВ — 4500 кг.

Сміття може завантажуватися з євроконтейнерів об’ємом 0,12-1,1 куб.м за допомогою маніпулятора або ручним способом безпосередньо в приймальний бункер сміттєвоза. Базою для надбудови обрано шасі DAYUN CGC1120 з двигуном Weichai.

Сміттєвоз АТ-4023 має ручне завантаження і може ущільнювати сміття з коефіцієнтом 3:1. Об’єм бункера складає 8,2 куб.м, а маса завантажених ТПВ — 3550 кг.

Об’єм приймального ковша — 0,6 куб.м, а вантажопідйомність перекидача — 700 кг. Базою для надбудови обрано також шасі DАYUN CGC1120 з двигуном Weichai.

Цими прикладами завод АЛЬФАТЕКС показує свою гнучкість і здатність задовольнити потреби різних замовників у комунальній техніці.

Варто зазначити, що АЛЬФАТЕКС пропонує не тільки високоякісну продукцію, але й повний спектр послуг по ремонту та обслуговуванню вантажних автомобілів та спецтехніки на своїх сервісних станціях по всій Україні.