Mercedes-Benz CITAN: світова прем'єра компактного фургона відбудеться у 2021 році

Mercedes-Benz CITAN: світова прем'єра компактного фургона відбудеться у 2021 році

Mercedes-Benz Vans пропонує продукцію в сегменті компактних, середніх і великих малотоннажних автомобілів, задовольняючи тим самим всі вимоги клієнтів до місткого автомобіля. В рамках продуктового портфеля Mercedes-Benz Vans в сегменті компактних малотоннажних автомобілів Mercedes-Benz представить наступника Citan в другій половині 2021 року.  Платформа також включатиме повністю електричну версію.

Це покоління Mercedes-Benz Citan — абсолютно нова розробка. Автомобіль буде мати типову для бренду ДНК, наприклад, відмінний дизайн, безпеку і можливості мережевої інтеграції.

Компактні зовнішні розміри й водночас досить простору з великим об’ємом зберігання всередині відкривають безліч нових способів застосування цього малотоннажного автомобіля, особливо в міських умовах експлуатації. Широко відкриваються розсувні двері з лівого і правого боку автомобіля, а також низький поріг для навантаження забезпечують зручний доступ в салон і легке завантаження автомобіля. Крім високої функціональності й варіативності, концепція автомобіля підкріплюється комплексними системами безпеки та високим рівнем комфорту.