Hyundai Motor розкриває все більше деталей щодо нової багатоцільової моделі STARIA

Hyundai Motor розкриває все більше деталей щодо нової багатоцільової моделі STARIA

Напередодні світової прем’єри, яка запланована на першу половину 2021 року, Hyundai Motor Company розповіла про особливості дизайну STARIA.

«Космічний корабель», як його називають в компанії, розроблений «навиворіт», тобто спочатку був пропрацьований дизайн інтер’єру, а вже потім екстер’єр. Позаяк вен позиціонується як автомобіль для сімей та для бізнесу, на першому плані комфорт водія та пасажирів.

Космічний екстер’єр

Екстер’єр STARIA являє собою футуристичний, обтічний, «безшовний» силует. Широка решітка радіатора з унікальними візерунками створює миттєво впізнавану передню частину. 

На задній частині розташовані вертикальні піксельні фари й широке заднє скло. Задній бампер опущений, задля легкого завантажування та вивантаження речей.

STARIA Premium відрізняється від звичайної моделі ексклюзивними елементами дизайну. Решітка радіатора моделі Premium розроблена з унікальним сітчастим малюнком. Хромована лінія навколо передніх фар, а також тонований латунний хром, нанесений на емблему Hyundai спереду, колеса, бічні дзеркала та дверні ручки, підкреслюють вишуканий стиль автомобіля високого класу.

Ексклюзивні 18-дюймові колеса включають діамантові візерунки та сучасну графіку.

Функціональний інтер’єр

Інноваційний дизайн автомобіля з широкими панорамними вікнами створює просторе, середовище для пасажирів.

Кокпіт, орієнтований на водія, має футуристичний вигляд із 10,25-дюймовим дисплеєм, сенсорною центральною панеллю та кнопковим електронним важелем перемикання передач. 

Модель STARIA Premium пропонує безліч додаткових функцій інтер’єру. 7-місна модель дає більше простору для розкладення крісла для повної релаксації. 9-місний STARIA Premium має сидіння другого ряду з можливістю повертатися на 180 градусів. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


STARIA пропонує різні варіанти автомобіля від 2-місних до 11-місних, що робить його придатним як для сімей, так і для бізнесу. STARIA Premium доступний у конфігураціях з 7, 9 та 11 місцями.

Офіційний дебют STARIA відбудеться в рамках цифрової світової прем’єри в першій половині 2021 року.