Нове покоління Peugeot 308. Огляд новинки

Нове покоління Peugeot 308. Огляд новинки

Яскрава новинка — з її емоційним дизайном, гострими гранями, сміливими лініями корпусу — задає нові стандарти класу, виступаючи еталоном і зразком того, як повинен виглядати сучасний динамічний європейський хетчбек.

Минулі покоління Peugeot 308 були реалізовані у кількості 7 млн одиниць та отримали безліч нагород, в тому числі «Авто року 2014». Модель Peugeot 308 є однією з основ, навколо якої будується ДНК бренду Peugeot.

Екстер’єр

Нове покоління Peugeot 308 відтепер прикрашене новим логотипом бренду: це перша модель з новим «левом».

Нове покоління Peugeot 308 — це перша модель з новим «левом». © Peugeot
Новий логотип на дисках © Peugeot

Завдяки збільшенню колісної бази на 55 мм, дизайнери змогли створити більш витягнутий і динамічний силует, а конструктори — запропонувати більше місця для пасажирів. Водночас зменшення висоти на 20 мм в поєднанні з округлим «носом» візуально подовжує капот, що візуально натякає на високу потужність.

Дизайнери змогли створити більш витягнутий і динамічний силует © Peugeot

За новим логотипом прихований радар для систем допомоги при водінні. Таким чином, логотип вдалося розмістити точно по центру решітки радіатора, а номерний знак перемістився трохи нижче.

За новим логотипом прихований радар для систем допомоги при водінні. © Peugeot

Оригінальні денні ходові вогні заходять всередину переднього бампера. Ззаду використовується технологія Full LED: світлодіодні ліхтарі виконані у вигляді трьох «пазурів», що створює фірмовий «підпис світла».

Оригінальні денні ходові вогні © Peugeot
Ззаду світлодіодні ліхтарі виконані у вигляді трьох «пазурів» © Peugeot

Новий Peugeot 308 побудований на основі нової платформи EMP2 (Efficient Modular Platform 2), яка дозволяє створювати автомобілі з різними типами силових установок в межах однієї моделі/кузова. Для новинки запропоновані як традиційні ДВЗ-версії, так і електрифіковані модифікації. Наприклад, уже зі старту продажів, для 308 будуть доступні дві гібридні версії (Plug-In Hybrid, з можливістю зарядки від розетки).

Peugeot 308 будуть доступні дві гібридні версії з можливістю зарядки від розетки © Peugeot

HYBRID 225 e-EAT8 — комбінація двигуна PureTech потужністю 180 к. с. (132 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт і HYBRID 180 e-EAT8 — комбінація двигуна PureTech потужністю 150 к. с. (110 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт.

© Peugeot

Гама бензинових турбомоторів — 3-циліндрові, 1,2-літрові:

  • PureTech 110 S & S BVM6 — двигун потужністю 110 к. с. в парі з 6-ст. МКПП;
  • PureTech 130 S & S BVM6 — двигун потужністю 130 к. с. в парі з 6-ст. МКПП;
  • PureTech 130 S & S EAT8 — двигун потужністю 130 к. с. в парі з 8-ст. АКПП.

Традиційно для Peugeot покупцям також пропонуються дизельні двигуни найсучаснішого покоління: оснащені турбіною, уприскуванням палива під високим тиском, SCR-фільтром для очищення вихлопних газів, системою «Стоп / Старт»:

  • BlueHdi 130 S & S BVM6 — турбодизель потужністю 130 к. с. в парі з 6-ст. МКПП;
  • BlueHdi 130 S & S EAT8 — турбодизель потужністю 130 к. с. в парі з 8-ст. АКПП.

Інтер’єр

Концепція облаштування інтер’єру Peugeot i-Cockpit® — це вже частина ДНК Бренду. З кожним поколінням оригінальний фірмовий салон поліпшується і вдосконалюється.

Салон Peugeot i-Cockpit® виконаний за принципом «центрального місця для водія»: все побудовано навколо екрану, який задає оптимальну ергономіку посадки водія. 

Салон Peugeot i-Cockpit® виконаний за принципом «центрального місця для водія» © Peugeot

В салоні Peugeot 308 оснащена сучасними системами допомоги водієві, такими як Drive Assist 2.0, який охоплює адаптивний круїз-контроль, систему утримання в смузі руху, а також три нові функції:

  • напівавтоматичне перестроювання смугами 
  • підтримання рекомендованої швидкості 
  • адаптація швидкості до крутизни повороту 
Peugeot 308 оснащена сучасними системами допомоги водієві, такими як Drive Assist 2.0 © Peugeot

Унікальний дизайн інтер’єру підкреслений різноманітністю оздоблювальних матеріалів і декору в салоні. Наприклад, світлодіодне «атмосферне» підсвічування (8 кольорів на вибір) висвітлює центральну консоль і дверні панелі. Останні, в свою чергу, мають покриття з тканини або алькантари, а також прикрашені алюмінієвим декором.

Салон Peugeot 308 © Peugeot
Салон Peugeot 308 © Peugeot

10-дюймовий сенсорний HD-дисплей, голосове керування за допомогою команди «OK, Peugeot», ергономічні сидіння з широким діапазоном регулювання та пам’яті, висококласна аудіосистема FOCAL® Premium Hi-Fi, з 10 динаміками — ось неповний перелік наповнення салону Peugeot 308.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Новинка буде вироблятися у Франції, на заводі в м. Мюлуз (Mulhouse) і надійде в продаж на європейські ринки вже в другій половині 2021 року.