Новий Opel Grandland — сміливий дизайн, цифрова кабіна та високі технології

Новий Opel Grandland — сміливий дизайн, цифрова кабіна та високі технології

З випуском нового Grandland компанія Opel послідовно продовжує свою стратегію електрифікації.

Компактний кросовер, виробництво якого буде налагоджено на конвеєрі заводу Opel в Айзенахе, буде пропонуватися клієнтам в тому числі й у вигляді повнопривідних версій Opel Grandland з електричною силовою установкою.

Стильний екстер’єр — відбиття самобутнього характеру нового Grandland

Чіткі лінії передньої частини з витягнутим у всю ширину Opel Vizor, відбиваються і в задній частині автомобіля — відповідно до філософії «компаса». 

Назва моделі «Grandland» тепер розташовується горизонтально по центру задніх дверей разом з характерною «блискавкою» Opel. 

© Opel Automobile GmbH

Додаткові акценти розставляють бампери і бічні панелі, які тепер пофарбовані в колір кузова, а також накладки захисту днища в глянсовому чорному або сріблястому кольорі. І, зрозуміло, для нової версії моделі як і раніше буде доступно характерне двоколірне виконання з дахом контрастного кольору.

© Opel Automobile GmbH

Спортивний й елегантний стиль, інтуїтивно зрозуміле управління та інноваційні технології

Новий цифровий салон Pure Panel забезпечує водієві абсолютно нові відчуття. Компактний кросовер Opel, спроектований і вироблений в Німеччині, пропонує передові технології й системи допомоги, які до цього часу були доступні тільки в автомобілях вищого класу.

© Opel Automobile GmbH

Перш за все, це адаптивні «піксельні» фари IntelliLux LED зі 168 світлодіодними елементами. Технологія вперше використовується на лінійці SUV бренду і встановлює нові стандарти в сегменті C-SUV.

Ще одна новинка: комбінація з системи попередження про небезпеку фронтального зіткнення й адаптивного круїз-контролю постійно утримує Grandland в межах своєї смуги руху і на безпечній дистанції від попереднього автомобіля.

Крім того, новий Grandland отримав фірмовий стилістичний елемент бренду «візор» (Opel Vizor).

© Opel Automobile GmbH

Спортивною динамікою кросовер Opel відрізнявся вже з моменту своєї прем’єри у 2017 році. Тепер на сцену виходить новий Grandland з характерним оформленням передньої частини — фірмовим елементом Opel Vizor. Він прикриває всю передню частину автомобіля і візуально об’єднує в єдине ціле розташовану по центру «блискавку» Opel і високотехнологічну оптику — «піксельні» фари IntelliLux LED®, які є унікальною пропозицією для цього класу автомобілів.

© Opel Automobile GmbH

Адаптивний круїз-контроль

Ще однією новинкою Opel є система нічного бачення. Система працює на базі відеокамери та дозволяє водієві завчасно побачити в темряві можливі перешкоди. 

Інфрачервона камера, розташована в передній частині автомобіля, ґрунтуючись на різниці температур об’єкта і навколишнього середовища, розпізнає пішоходів і тварин на відстані до 100 метрів перед Grandland. 

Таким чином, дана технологія підвищує безпеку всіх учасників дорожнього руху, особливо під час нічних поїздок по неосвітлених заміських дорогах. Система попереджає водія і вказує на цифровому інформаційному дисплеї в новому салоні Pure Panel положення розпізнаного об’єкта.

Чіткий, інтуїтивний, інноваційний: нова система управління 

Нова концепція управління автомобілем спрямована в майбутнє — ультрасучасна й оснащена тільки найнеобхіднішим. Два широких дисплеї візуально об’єднані в єдине ціле, утворюючи Opel Pure Panel. 

© Opel Automobile GmbH

Цей орієнтований на водія, повністю цифровий кокпіт з інтуїтивною логікою управління дозволяє відмовитися від численних кнопок.

Pure Panel підтримує новітні цифрові технології та надає водієві основну інформацію. Обидва широкоформатних дисплеїв (інформаційний дисплей в залежності від комплектації автомобіля може мати розмір до 12 дюймів) вітають водія і пасажирів і створюють приємну сучасну атмосферу. 

Центральний сенсорний дисплей (розміром до 10 дюймів) розгорнуто до водія, що дозволяє йому легко зчитувати інформацію. Таким чином, водій Grandland може спокійно зосередитися на водінні, не відволікаючись від дороги.

© Opel Automobile GmbH

Високий рівень комфорту

Новий Opel Grandland відповідає найвищим стандартам не тільки стосовно систем допомоги, а й комфорту. Так, водій і передній пасажир в новому Grandland можуть насолоджуватися ергономічними сидіннями, сертифікованими асоціацією лікарів ортопедів «Aktion Gesunder Rücken e.V.» (AGR). 

Зазначені безліччю нагород, ці сидіння пропонують широкі можливості регулювань — від електрорегулювання нахилу подушки сидіння до електропневматичного регулювання поперекової опори. 

На замовлення для нового Grandland пропонується також оббивка з алькантари (штучної замші). У класі Grandland ці преміальні сидіння унікальні та відрізняються винятковою зручністю. Рівень комфорту підвищується також завдяки системі безключового доступу і запуску двигуна Keyless Open & Start. Двері багажника з функцією управління без рук, яка може відкриватися і закриватися рухом ноги під заднім бампером.

Продовження стратегії електрифікації

Новий Grandland — це не тільки сміливий дизайн, який підкреслює ходові можливості автомобіля. У цій моделі компанія Opel також послідовно продовжує свою стратегію електрифікації. 

© Opel Automobile GmbH

Гібридні версії завдяки електродвигуну і рекуперації енергії гальмування не тільки забезпечують динаміку, подібну спорткару, а й здатні пересуватися по місту з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин. Модульна платформа Grandland дозволяє клієнтам вибрати кращий для себе варіант — від ефективних бензинових і дизельних двигунів до електрифікованих гібридів.

© Opel Automobile GmbH

Перші поставки нового Grandland з заводу Opel в Айзенахе почнуться з осені цього року в Європі.