На АвтоКрАЗі проводять обшуки

На АвтоКрАЗі проводять обшуки

Сьогодні у соцмережах з’явилася інформація про те, що на прохідній заводу АвтоКрАЗ з’явилися спецпризначенці. 

За інформацією Слідчого управління ГУНП, розслідується кримінальне провадження, відкрите за кваліфікуючими ознаками частини 2 статті 175 (Невиплата заробітної плати) Кримінального кодексу України.

Фото: h_kremenchug

Із приводу невиплати заробітної плати до поліції Полтавщини за допомогою звернулись 250 колишніх працівників ПрАТ «АвтоКрАЗ». За даним фактом слідчими поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури розслідується кримінальне провадження.

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:

«За інформацією Управління Держпраці в Полтавській області, заборгованість з виплати заробітної плати працівникам цього підприємства складає близько 100 млн. грн. Також з’ясовано, що службові особи підприємства  протягом 6 місяців не допускають інспекторів праці для проведення контрольних заходів. Крім того вони без пояснення причин не надали в повному обсязі тимчасовий доступ слідчому до документів щодо нарахування та виплати заробітної плати, зазначених в ухвалі суду. Тож у рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні 16 червня слідчими та оперативними працівниками поліції області, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, із залученням працівників батальйону поліції особливого призначення,  проводиться санкціонований судом обшук в приміщеннях бухгалтерії ПрАТ «АвтоКрАЗ» в Кременчуці».

На часі в кримінальному провадженні також проводяться судово-економічні експертизи щодо визначення розміру заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам та можливості здійснити дану виплату. За результатами проведених експертиз винним у невиплаті заробітної плати службовим особам буде повідомлено про підозру. Слідчі дії тривають.