Honda провела світову прем’єру нових моделей електромобілів

Honda провела світову прем’єру нових моделей електромобілів

Honda оголосила про комплексну стратегію електрифікованого автомобільного бізнесу в Китаї та представила нові моделі електромобілів (двох запланованих серійних та трьох концептуальних). 

Усі нові моделі Honda, які марка представить у Китаї після 2030 року, будуть електрифікованими  — гібридні (HEV) та електромобілі.

У найближчі п’ять років Honda представить перші 10 моделей електромобілів марки Honda у Китаї, а саме «серію e:N». Honda передбачає експорт з Китаю саме цих моделей.

Фото: Honda Motor Co

Перший перелік моделей серії e:N, e:NS1 та e:NP1, надійде у продаж навесні 2022 року від Dongfeng Honda та GAC Honda відповідно. Конструктивно вони не відрізнятимуться. Обоє кросовери матимуть запас ходу у 500 кілометрів та прискорення з місця до 100 км/год за вісім секунд.

Фото: Honda Motor Co

Розробляються також три концептуальні моделі з метою розпочати продажі протягом 5 наступних років.

Фото: Honda Motor Co

Honda почне розширювати свою мережу продажів у Китаї, готуючись до початку повноцінного бізнесу з електромобілями. Це включає створення зони серії e:N в межах чинних дилерських центрів, а надалі — запуск спеціалізованих дилерських місць e:N у великих містах.

Нові спеціальні заводи з виробництва електромобілів будуть побудовані як на GAC Honda, так і на Dongfeng Honda, з метою розпочати виробництво у 2024 році.

Застосування Honda SENSING 360, вдосконаленої системи допомоги водієві (ADAS), почнеться в Китаї у 2022 році. Honda продовжить розширювати програму у всьому світі та прагнутиме застосовувати її до всіх моделей автомобілів, які надійдуть у продаж на всі основні ринки світу, включаючи Китай до 2030 року.