Уперше автогідропідйомник SOCAGE Т318 встановлено на шасі DAYUN CGC1060

Уперше автогідропідйомник SOCAGE Т318 встановлено на шасі DAYUN CGC1060

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС виготовив та відвантажив до Львівської області новий автогідропідйомник АТ-18/8 з робочою висотою підйому 18,0 метрів на шасі DAYUN CGC1060.

Технічні характеристики 

Телескопічний автогідропідйомник SOCAGE Т318 на шасі DAYUN CGC1060 має оптимальні характеристики:

  • робоча висота підйому — 18,0 метрів;
  • горизонтальний виліт стріли — 10,0 метрів;
  • кут повороту стріли — 360 градусів;
  • вантажопідйомність люльки — 250 кг;
  • наявність багатьох опцій для комфорту і простоти в управлінні одночасно.

Автогідропідйомник має унікальну розширену робочу зону, адже поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечує додатковий комфорт і зручність.

Базове шасі — новинка ринку 

Базове шасі DAYUN CGC1060 — середньотонажний вантажний автомобіль колісної формули 4х2, що нещодавно був представлений на ринку України. Автомобіль є надійним і компактним — ідеальне рішення для роботи в міських умовах. Шасі оснащується двигуном Weichai WP3NQ150E50 потужністю 144 к.с. та 6-ти ступінчастою коробкою передач Fast Gear.

Автомобіль має зручну кабіну та комплектований різноманітними опціями для комфорту водія та пасажира, а саме: MP3 магнітолою, електросклопідйомниками, центральним замком із дистанційним керуванням, пневматичним сидінням водія, кондиціонером. Також автомобіль оснащено денними ходовими LED вогнями, коректорами фар, протитуманними фарами, дзеркалами заднього виду з підігрівом тощо.

Перспективи розвитку виробництва

Нагадуємо, що нещодавно на потужностях однієї із виробничих площ Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС освоєно великовузлову збірку автомобілів DAYUN вантажопідйомності від 3,5 до 12 тонн (зокрема: 3,5 т; 6 т; 8 т; 10 т; 12 т).

Загалом Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС здійснює монтаж автовишок SOCAGE на шасі світових виробників: від легких автомобілів IVECO Daily, Renault Master, IVECO Eurocargo, Renault D-Series, до важких шасі Iveco Trakker, MAN TGS, Renault K-Series, Mercedes-Benz Actros та інших.