Renault Ttucks представила оновлений дизайн електричних моделей E-Tech T і C

Renault Ttucks представила оновлений дизайн електричних моделей E-Tech T і C

Компанія Renault Trucks оновила дизайн великовантажних автомобілів повністю електричного модельного ряду. Renault Trucks E-Tech T і C, які першими отримали новий логотип виробника, будуть випускатися серійно на заводі Renault Trucks в Бур-ан-Бресс з 2023 року. Вони вже доступні для попереднього замовлення.

Поява повністю електричного модельного ряду великовантажних автомобілів Renault Trucks знаменує собою великий крок вперед у прагненні виробника до декарбонізації вантажних автомобільних перевезень. 

Renault Trucks наразі є єдиною компанією, яка пропонує електричну мобільність для будь-якого використання: від вантажного велосипеда вантажністю 650 кг до 44-тонного електричного тягача та будівельної вантажівки. 

Збалансована та виважена еволюція в дизайні

Ці нові моделі, призначені для регіональної дистрибуції та будівництва, мають дизайн, характерний для електромобілів Renault Trucks. Дизайнери Renault Trucks внесли зміни в передню частину, зберігши при цьому ідеальну загальну гармонію.

Перш за все, Renault Trucks E-Tech T і C мають фірмовий графічний почерк електричних вантажівок бренду: сині ковпаки та вертикальну смугу з боків автомобіля та значок Renault Trucks E-Tech спереду. Вони також оснащені новою емблемою з синього оргскла.

Для підвищення безпеки передня частина автомобілів була винесена вперед на 115 мм, а з боків розміщені радари. Шасі також оснащено висувною підніжкою, яка максимально збільшує простір для розміщення акумуляторних батарей. 

Що стосується повністю оновленої передньої панелі, то дизайнери Renault Trucks черпали натхнення у світі електронної музики, а її візерунок нагадує еквалайзер. Для посилення цього електромеханічного ефекту передня частина автомобілів повністю пофарбована. 

Нарешті, Renault Trucks E-Tech T і C мають новий логотип бренду з оновленими функціями. Розміщений на передній панелі матовий алюмінієвий ромб на блискучому чорному фоні надає автомобілям сучасного та вишуканого вигляду.

Нова візуальна ідентичність

Зміна візуальної ідентичності Renault Trucks, втілена в рішуче сучасному монохромному логотипі, підтверджує прискорення і прихильність виробника до декарбонізації транспорту. 

Дійсно, Renault Trucks сповнена рішучості відповісти на кліматичні виклики, продовжуючи розробляти все чистіші, безпечні та циклічні транспортні рішення, щоб супроводжувати своїх клієнтів на їх шляху до вуглецевої нейтральності.

Renault Trucks E-Tech T і C вже доступні для попереднього замовлення в дочірніх компаніях Renault Trucks в Європі. Вантажоперевізники, які бажають придбати електромобіль з великовантажної лінійки, вже можуть зарезервувати перші автомобілі. Виробництво Renault Trucks E-Tech T і C має розпочатися наприкінці 2023 року в Бур-ан-Бресс, Франція.