Новий Hyundai KONA отримав більш сміливий та динамічний дизайн з унікальною стилістикою

Новий Hyundai KONA отримав більш сміливий та динамічний дизайн з унікальною стилістикою

Для нового покоління культового позашляховика, орієнтованого на місто, Hyundai почав із версії EV, щоби привнести технологічне дизайнерське мислення у весь модельний ряд KONA.

Hyundai Motor Company представила футуристичний дизайн нового покоління субкомпактного позашляховика KONA на базі електромобіля. Оновлена модель буде доступна в чотирьох варіантах, включаючи повністю електричну (EV), гібридну електричну (HEV), з двигуном внутрішнього згоряння (ICE) та спортивну N Line, з універсальною архітектурою для всіх та унікальним стилем для кожного.

Оновлений KONA демонструє більш динамічну поведінку на дорозі, вміщує більше «життєвого простору»

Абсолютно новий KONA перетворився на більший, але все ще орієнтований на місто позашляховик зі сміливим дизайном.

Щоб забезпечити максимальний «життєвий простір» для клієнтів, нова модель виросла до 4 355 мм у довжину, що на 150 мм довше, ніж у попереднього покоління, враховуючи версію з електроприводом. Вона також збільшилася на 25 мм у ширину й на 60 мм у довжину колісної бази в порівнянні з попередньою моделлю.

На відміну від більшості автомобілів, які випускаються з різними силовими агрегатами, KONA почався з дизайну варіанту EV, який потім був адаптований для моделей ICE, HEV і N Line.

Попри свій футуристичний зовнішній вигляд, абсолютно новий KONA залишається позашляховиком. Він рясніє параметричними поверхнями. Гостра діагональна складка боковин з’єднує сатинований хромований молдинг від лінії ременя до спойлера, створюючи контур, який огортає весь автомобіль.

Задня частина має ще одну безшовну горизонтальну лінію, а також високо встановлений стоп-сигнал (HMSL), який плавно інтегрований у сатинований хромований молдинг спойлера.

Інтер’єр з орієнтованою на водія компоновкою та практичними функціями

Збільшений «життєвий простір» салону нового KONA пропонує практичні функції та вдосконалений досвід керування автомобілем, що відповідає різноманітним стилям життя. Універсальна архітектура, запозичена в електромобіля, має спортивну компоновку з плаваючою горизонтальною панеллю C-Pad, що підкреслює тонкий та широкий салон KONA, забезпечуючи універсальний простір для водія та пасажирів.

Два 12,3-дюймових широкоформатних дисплея та плаваючий модуль створюють високотехнологічне враження. Навколишнє освітлення підвищує комфорт та зручність для користувача.

Перемикач передач колонного типу, переміщений із центральної консолі за рульове колесо, забезпечує безперешкодне розташування і додатковий простір для речей у центральному тунелі.

Сидіння другого ряду Curve-less Bench Seat підкреслює естетику міського дизайну KONA 21-го століття. Цей життєвий простір пропонує унікальний досвід із максимальною практичністю, комфортом і зручністю. За другим рядом знаходиться максимально збільшений вантажний відсік.

Більш детальна інформація про абсолютно новий Hyundai KONA буде представлена в найближчі місяці.