В Україні зріс попит на автогідропідйомники від вітчизняного виробника

В Україні зріс попит на автогідропідйомники від вітчизняного виробника

Нещодавно пресслужба Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відзвітувала про відвантаження на адресу замовників двох автовишок SOCAGE.

До Черкаської області був доставлений сучасний автогідропідйомник SOCAGE А314 на базі шасі IVECO Daily.

А клієнт з Дніпропетровської області отримав автопідйомник SOCAGE DA328 на шасі DAYUN CGC1141. 

SOCAGE А314 на базі IVECO Daily — універсальне рішення для роботи в обмежених міських умовах. Цей продукт спільного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та італійської компанії SOCAGE було придбано у співпраці з Державним публічним акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг».

Робоча висота підйому автовишки становить 13,7 метра, горизонтальний виліт стріли — 7,1 метра, вантажопідйомність люльки — 250 кг.

Базове шасі IVECO Daily — з дворядною кабіною (кількість місць 6 + 1) — ідеальне рішення для бригади робітників.

Автопідйомник SOCAGE DA328 встановлений на шасі DAYUN CGC1141, яких Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, не так давно, запустив складальне виробництво. Автовишка має висоту підйому 28 метрів, горизонтальний виліт стріли — 16 метрів, вантажопідйомність люльки — 300 кг. 

Управління підйомником здійснюється за допомогою декількох пультів керування: на поворотній колоні (турелі) і безпосередньо в люльці.

Автогідропідйомник виготовлений із європейської сталі, що надає міцності, додає довговічності функціонування техніці, а також дозволяє знизити масу надбудови.

Компактна, маневрена і водночас міцна автовишка SOCAGE DA328 ідеально підходить для використання в міських умовах.

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — офіційний дистриб’ютор італійського виробника автовишок SOCAGE в Україні.