Новий Mercedes-AMG GT2 — найпотужніший гоночний автомобіль в лінійці GT

Новий Mercedes-AMG GT2 — найпотужніший гоночний автомобіль в лінійці GT

Mercedes-AMG продовжує розширювати свою програму Customer Racing: у сезоні 2023 року модель GT2 доповнить парк автомобілів GT3 і GT4.

Найпотужніший омологований гоночний автомобіль Mercedes-AMG

Новий Mercedes-AMG GT2 є найпотужнішим гоночним автомобілем за всю дванадцятирічну історію клієнтської спортивної програми. GT2 пропонує звичний для гоночних автомобілів AMG високий рівень безпеки, оснащений безліччю нових технологій. 

З Mercedes-AMG GT2 марка спортивних автомобілів з Афальтербаха відкриває нову главу в клієнтському спорті. Цей гоночний автомобіль заповнює прогалину між Mercedes-AMG GT3 і Mercedes-AMG GT4. 

Особливістю нового Mercedes-AMG GT2 є його максимальний рівень потужності: при 520 кВт (707 к.с.) новий член сімейства Customer Racing перевершує рівень GT3 як за кількістю кінських сил, так і за максимальною швидкістю.

Джерелом цієї потужності є бітурбо двигун AMG V8 об’ємом 4,0 літра з плоским колінчастим валом. Потужність передається за допомогою секвентальної шестиступеневої гоночної коробки передач зі змінними передавальними числами. 

Екстер’єр та інтер’єр Mercedes-AMG GT2

Екстер’єр Mercedes-AMG GT2 говорить тією ж виразною мовою дизайну, що й інші гоночні автомобілі Customer Racing: від широкої передньої частини з великими повітрозабірними отворами до м’язистої задньої частини — кожна деталь націлена на продуктивність. 

Карбоновий капот має великий повітрозабірник, а в карбонові крила на передній осі інтегровані так звані жалюзі, які також впливають на аеродинамічні характеристики.

Ще однією аеродинамічною родзинкою Mercedes-AMG GT2 є повністю заново розроблене заднє антикрило, яке утримується на місці за допомогою характерного кріплення у вигляді лебединої шиї. 

Версія GT2 також відрізняється надійною керованістю. Завдяки цьому навіть менш досвідчені водії можуть швидко набути впевненості в собі. Важливою новою розробкою для використання на змаганнях є інноваційна система центрального кріплення коліс. Це дозволяє ще швидше і надійніше змінювати ковані 18-дюймові легкосплавні диски AMG.

У кабіні Mercedes-AMG GT2 переважає функціональна гоночна ергономіка. DDU (Digital Display Unit) останнього покоління є інновацією в центральному полі зору водія. Повністю програмована система приладової панелі має графічний дисплей з високою роздільною здатністю. Це робить її інтуїтивно зрозумілою в управлінні та дуже зручною для користувача. 

Ще одна ексклюзивна новинка — нове багатофункціональне рульове колесо, яке Mercedes-AMG розробив спільно з експертами з гоночних симуляторів з компанії Cube Controls. Воно пропонує новий рівень ергономіки, функціональності та контролю.

Розширення портфоліо разом з гоночними автомобілями GT3 і GT4

Для забезпечення оптимального захисту пасажирів в Mercedes-AMG GT2 використовується новаторська концепція безпеки, яка також була застосована в моделях GT3 і GT4. Вона містить, серед іншого, гоночні системи допомоги водієві, такі як антипробуксовочна система з багаторазовим регулюванням або гоночна ABS останнього покоління. 

Салон автомобіля захищений сталевим каркасом, прикрученим до алюмінієвої просторової рами. Карбоновий каркас безпеки водія включає шеститочкові ремені безпеки та ергономічні сидіння з можливістю налаштування. Сітки безпеки, аварійний люк в даху, карбоновий паливний бак і потужна система пожежогасіння, призначена для автоспорту, доповнюють комплексні функції безпеки Mercedes-AMG GT2.

Mercedes-AMG GT2 буде доступний в сезоні 2023 року

Клієнтські команди отримають Mercedes-AMG GT2 повністю готовим. У найближчі тижні новий автомобіль пройде всебічні випробування, в тому числі на трасах наступного сезону Європейської серії GT2. Окрім різноманітних тестових заїздів, заплановано також тестовий заїзд на витривалість в перегонових умовах. 

Продажі Mercedes-AMG GT2 стартують в автоспортивному сезоні 2023 року.

Джерело: group-media.mercedes-benz.com

Рубрика: #newvehicle #новинки

Теги: #MercedesAMG #racing