Volvo розширює модельний ряд електровантажівок

Volvo розширює модельний ряд електровантажівок

Це останнє доповнення ще більше зміцнює позиції Volvo як лідера в галузі електричних вантажних перевезень.

Компанія Volvo Trucks, яка вже випускає найповнішу лінійку електричних вантажівок у світі, розширює свою пропозицію, представляючи електричні шасі моделей Volvo FH, Volvo FM і Volvo FMX.

Завдяки різноманітним варіантам батарей, кабін і шасі, нові важкі вантажівки можуть використовуватись для широкого спектра транспортних завдань, таких як дистрибуція, збір сміття та будівельні роботи.

Нові шасі мають ємність акумуляторів від 180 до 540 кВт­·год. Це, разом із кількістю батарей, встановлених на вантажівці, забезпечує велику гнучкість та широкий спектр потенційних операцій.

«Ці вантажівки можуть впоратися з усіма видами перевезень, від легких до важких вантажів. Клієнти можуть вибрати саме ту ємність акумуляторів, яка їм необхідна для виконання своїх завдань, і, не перевозячи на борту більше батарей, ніж потрібно, можна збільшити вантажопідйомність. Одним словом, у нас є оптимальне й найбільш економічно ефективне рішення для електротранспорту, незалежно від того, яке завдання стоїть», — говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

Volvo Trucks — єдиний світовий виробник вантажівок, який уже сьогодні має повний спектр електричних вантажівок у серійному виробництві. Мета компанії полягає в тому, щоб не пізніше 2030 року половина загального обсягу продажів вантажівок у світі була електричною.

Виробництво нових шасі розпочнеться в першому кварталі 2023 року.