Новий мобільний офіс Hyundai виводить віддалену роботу на новий рівень

Новий мобільний офіс Hyundai виводить віддалену роботу на новий рівень

Hyundai Motor Company оголосила про запуск виробництва мобільного офісу Universe Mobile Office, варіанту пасажирського автобуса класу люкс Universe для корейського ринку, який дозволяє командам залишатися продуктивними в дорозі й на віддалених об’єктах.

Виведення віддаленої роботи на новий рівень мобільності 

Hyundai Motor розробила Universe Mobile Office, думаючи про автобус як про розумне рішення для мобільності, а не просто як про засіб пересування. За допомогою цієї моделі компанія прагне очолити сектор міжміських автобусів з індивідуальним рішенням, яке виводить віддалену роботу на новий рівень мобільності та розкоші.

В інтер’єрі транспортного засобу використовується гармонія кривих і прямих ліній для створення атмосфери офісу просто неба з трьома окремими зонами для сидіння з преміальними, але практичними елементами дизайну, такими як напівавтоматичні жалюзі й ламінована підлога світлого кольору.

Оптимізоване планування мобільного офісу Universe

Простір для групової роботи в передній частині максимально підвищує ефективність спільної роботи завдяки розміщенню системи відеоконференцзв’язку, розкладного конференц-столу, дивану для відпочинку та індивідуальним місцям для зберігання речей.

Персональні робочі місця в середині обладнані відкидними сидіннями преміумклас, столами, бездротовими зарядними панелями, індивідуальними розважальними системами та особистими місцями для зберігання, щоб створити комфортні умови для роботи та відпочинку в дорозі.

Варіанти та представлені опції

Universe Mobile Office доступний у трьох варіантах, включаючи стандартний 10-місний, 13-місний (12+1) з місцем для групової співпраці спереду, 13-місний (12+1) з розширеним офісним простором та 13-місний (11+1+1) з окремими конфігураціями сидінь для транзиту та спільної роботи.

Компанія вперше представила мобільний офіс з різними окремими робочими місцями, а також пасажирськими сидіннями на Сеульській виставці мобільності 2021 року.