Шпигунські знімки Nissan Z Nismo: вдосконалені гальма та більше аеродинаміки

Шпигунські знімки Nissan Z Nismo: вдосконалені гальма та більше аеродинаміки

Прототипи майбутнього Nissan Z Nismo 2024 року були помічені в Аризоні з помітними покращеними характеристиками. Ймовірно, під їхньою оболонкою теж є щось більше, про що свідчать багаторічні чутки.

Технічні та косметичні вдосконалення

Знімки двох замаскованих Nissan Z Nismo були розміщені на сайті Nissan Z Club. Попри маскування, на фотографіях видно набір косметичних і технічних удосконалень, які підтверджують деякі чутки про новий високопродуктивний Nissan Z Nismo.

Почнемо з того, що прототипи використовують іншу решітку радіатора, з поперечною планкою, схожу — хоча і не зовсім схожу — на розділену решітку радіатора, доступну як дилерська опція в деяких регіонах. Наконечники вихлопних труб виглядають незмінними, тоді як задні ліхтарі мають інший вид. На одному з форумів також було помічено червоний колір сидінь, що може означати автокрісла Recaro, як і у попередніх моделях Nismo.

Що ще важливіше, для продуктивності, Nissan Z Nismo використовують інші, колеса, які наразі не доступні в конфігураторі автомобілів. Їхній діаметр невідомий, хоча ходять чутки, що авто отримає 20-дюймові колеса на противагу 19-дюймовим у базовій моделі. Ці ж чутки свідчать про вдосконалені гальма. 

Секретна потужність

Потужність залишається великим секретом, адже фотографії мало що говорять нам про те, що відбувається під капотом. Однак, офіційні представники Nissan натякнули, що потужність, яка перевищує 400 к.с. базового Nissan Z Nismo, знаходиться на розгляді, в той час, як ранішні чутки вказували на 475 к.с. і повний привід.

У будь-якому випадку, нам не доведеться довго чекати, щоб дізнатися напевно, оскільки очікується, що Nissan Z Nismo з’явиться уже у 2023 році.