Mercedes-Maybach випустив свою першу плагін-гібридну модель

Mercedes-Maybach випустив свою першу плагін-гібридну модель

Mercedes-Maybach S 580 e знаменує початок нової ери для бренду.

Бренд Mercedes-Maybach випустив свій перший гібридний автомобіль, що заряджається. Mercedes-Maybach S 580 e має запас ходу на електротязі до 100 км (WLTP), залежно від комплектації автомобіля, та електричний двигун потужністю 110 кВт/150 к.с.

«З нашою першою гібридною моделлю, що підключається до мережі, ми поєднуємо розкіш, характерну для Maybach, з місцевими поїздками без шкідливих викидів. Mercedes-Maybach S 580 e — це ключовий крок у трансформації нашого традиційного бренду в електричне майбутнє. Ми представимо нашу першу повністю електричну модель уже у 2023 році».

Даніель Лескоу, керівник Mercedes-Maybach в Mercedes-Benz Group AG

У режимі виключно електричного водіння і без того надзвичайно тихий салон Mercedes-Maybach S 580 e стає ще тихішим. Специфічні для електромобілів функції непомітно інтегровані до класичного Maybach — наприклад, прихований роз’єм для зарядки в лівій частині автомобіля і сині кольорові акценти у фарах або індикатор стану зарядки акумулятора на панелі приладів.

Основою гібридного приводу є високоефективний рядний шестициліндровий двигун Mercedes-Benz поточного покоління бензинових двигунів, що поєднує в собі 270 кВт/367 к.с. потужності з низькою витратою палива й рівнем викидів вихлопних газів. Сумарна потужність системи 375 кВт/510 к.с. і максимальний крутний момент 750 Нм гарантують чудові ходові якості. Максимальний крутний момент електродвигуна 440 Нм доступний із перших обертів двигуна, що забезпечує швидке прискорення та динамічну керованість. Mercedes-Maybach S 580 e розганяється з місця до 100 км/год за 5,1 секунди.

У стандартну комплектацію входить зарядний пристрій потужністю 11 кВт для трифазної зарядки від мережі змінного струму. Зарядний пристрій потужністю 60 кВт для швидкої зарядки постійним струмом доступний як опція. Навіть коли батарея майже повністю розряджена, за допомогою останнього можна досягти повного заряду приблизно за 30 хвилин.

Mercedes-Maybach S 580 e спочатку буде доступний у Китаї, а потім у Таїланді, Європі та інших країнах.