Революційний та сміливий електромобіль від Kia: EV9 представлено офіційно

Революційний та сміливий електромобіль від Kia: EV9 представлено офіційно

Kia представила дизайн свого першого трирядного електричного флагманського позашляховика, Kia EV9.

EV9 поєднує в собі витончені скульптурні форми з впевненою, напористою геометрією, щоб створити вражаюче сучасний та граціозний позашляховик. Його зовнішній вигляд відповідає філософії дизайну бренду «Opposites United» («Протилежності об’єднані»), що поєднує елементи природного та матеріального світів.

Інтер’єр EV9 побудований на електричній глобальній модульній платформі Kia (E-GMP) і пропонує достатньо місця для всіх пасажирів на всіх трьох рядах сидінь і повністю пласку архітектуру електромобіля.

Компанія Kia зібрала відгуки від сімей, щоб оцінити конфігурацію сидінь та їхні особливості, щоб гарантувати, що EV9 забезпечує простір та комфорт для всіх пасажирів, не зосереджуючи всю увагу на водієві. Пасажири першого та другого ряду можуть одночасно відкинути сидіння, щоб розслабитися та відпочити під час заряджання EV9.

Екран високої чіткості аудіовізуальної, навігаційної та телематичної системи (AVNT) EV9 з розширеною діагоналлю розширює можливості водія та пасажирів безперешкодно взаємодіяти із цифровим світом.

Kia EV9 має на меті переосмислити стандарти дизайну, підключення, зручності використання та екологічної відповідальності, відкриваючи нові горизонти в секторі сімейних позашляховиків та забезпечуючи інтуїтивно зрозумілий досвід та чудовий комфорт не лише для водія, але і для всіх пасажирів.

Світова цифрова прем’єра Kia EV9 відбудеться наприкінці березня. Під час заходу Kia розкриє всю інформацію про продукт і запустить глобальну кампанію зі слоганом «Тут, щоб змінити те, як ми рухаємося».