Volkswagen ID.7: просторий і комфортний електромобіль із запасом ходу 700 км

Volkswagen ID.7: просторий і комфортний електромобіль із запасом ходу 700 км

Volkswagen представив свій новий ID.7, просторий і комфортний електричний седан, який може проїхати до 700 кілометрів на одному заряді.

ID.7 — це перша глобальна електрична модель від Volkswagen для верхнього середнього класу, яка буде доступна в Європі та Китаї у 2023 році, а в Північній Америці — у 2024 році. Ось деякі з особливостей та переваг цього вражаючого електромобіля.

Великий запас ходу та висока ефективність

ID.7 базується на модульній електричній матриці (MEB), яка дозволяє досягти оптимальної аеродинаміки та продуктивності силового агрегату.

ID.7 оснащений новим, більш ефективним електродвигуном потужністю 210 кВт (286 к.с.), що робить його найпотужнішим електродвигуном із найбільшим крутним моментом серед моделей Volkswagen ID. на сьогодні.

Новий електропривод також споживає менше енергії, а це означає, що ID.7 може досягти запасу ходу до 700 кілометрів відповідно до стандартів WLTP. ID.7 також може заряджатися до 200 кВт, що робить його придатним для подорожей на далекі відстані та для водіїв, які часто їздять за кермом.

Просторий салон та преміальні технології

ID.7 має майже п’ять метрів у довжину і гладкий дах у стилі купе, що сприяє низькому коефіцієнту аеродинамічного опору — близько 0,23. Довга колісна база та короткі звіси створюють достатньо місця в салоні для всіх пасажирів.

ID.7 також представляє нову концепцію управління та відображення інформації, яка покращує досвід користувача в декількох сферах. ID.7 також пропонує ексклюзивні опції обладнання, які зазвичай зустрічаються тільки в преміуммоделях вищого класу, наприклад:

  • масажні сидіння з адаптивною системою Climatronic
  • панорамний люк зі смартсклом, який можна перемикати між непрозорим і прозорим режимами за допомогою сенсорного управління
  • 700-ватна аудіосистема від Harman Kardon з 14 висококласними динаміками

Вдосконалені системи допомоги

ID.7 може підтримувати водія за допомогою різних систем допомоги, які використовують потокову базу даних для надання інформації в реальному часі. Наприклад, Travel Assist може взяти на себе поперечний і поздовжній контроль над ID.7, а також допомогти зі зміною смуги руху на багатосмугових автомагістралях на швидкості понад 90 км/год.

ID.7 також може виконувати маневри паркування різними способами, наприклад, паркування з функцією пам’яті на відстані до 50 метрів. Водій може залишатися в машині або спостерігати за процесом паркування ззовні за допомогою програми для смартфона.

Прискорений наступ електромобілів: Десять нових моделей до 2026 року

Новий ID.7 — одна з десяти нових електричних моделей, які Volkswagen випустить на ринок до 2026 року. Лише цього року буде представлено новий ID.3, ID. Buzz з подовженою колісною базою та ID.7.

На 2026 рік заплановано випуск електричного компактного позашляховика та серійної версії ID.2all за ціною менше 25 000 євро. Це дасть Volkswagen найширший асортимент електромобілів у порівнянні з конкурентами.

Новий ID.7 буде вироблятися в Емдені (Німеччина) для Європи та Північної Америки, а також у Китаї для місцевого ринку.