Daimler Truck представив у США нову електровантажівку Freightliner

Daimler Truck представив у США нову електровантажівку Freightliner

Компанія Daimler Truck North America оголосила про майбутній запуск у серійне виробництво електровантажівки Freightliner eM2.

Характеристики Freightliner eM2

Нова eM2, як повідомляє пресслужба підрозділу Daimler Truck North America (DTNA), призначена для роботи у сфері доставлення вантажів у межах міста.

Побудована вантажівка на популярній у США платформі Freightliner M2 106 Plus.

У рух вона приводиться електричною силовою установкою Detroit ePowertrain, що охоплює акумуляторні батареї та електромости Detroit eAxles.

У конструкцію останніх інтегровані електромотор і двоступенева трансмісія.

Покупцям стануть доступні різні версії силової установки з погляду потужності та місткості батарей.

Так, Freightliner eM2 легшого класу (Сlass 6) оснащений електромотором постійної потужності 190 к.с. та батареями місткістю 194 кВт·год. Більш потужна машина (Class 7) укомплектована вже 255-сильним двигуном та акумуляторами на 291 кВт·год. Перша може проїхати без підзарядки до 290 км, а друга — уже до 400 км.

Електровантажівки Freightliner eM2 у рамках підготовки до виробництва пройшли тривалі ходові випробування. Машини були передані для пробної експлуатації до автопарків 50 найбільших компаній як у США, так і в Канаді — і сумарно наїздили понад 1,5 млн км.

Плани на майбутнє: виробництво Freightliner eM2

Новий Freightliner eM2 вже доступний для замовлення в США, виробництво вантажівки почнеться цієї осені й буде розгорнуто на заводі Daimler Truck North America в Портленді.