PACCAR і Toyota розширюють співпрацю у сфері комерціалізації вантажівок на водневих паливних елементах

PACCAR і Toyota розширюють співпрацю у сфері комерціалізації вантажівок на водневих паливних елементах

PACCAR і Toyota Motor North America оголосили про розширення спільних зусиль з розробки та виробництва вантажівок Kenworth і Peterbilt на водневих паливних елементах (FCEV) з нульовим рівнем викидів.

Наступне покоління водних паливних елементів

PACCAR, багатонаціональна компанія, яка розробляє і виробляє великі комерційні вантажівки зі штаб-квартирою у Вашингтоні, вироблятиме і постачатиме до Канади та США вантажівки на водневому паливі. Ці вантажівки будуть працювати на водневих паливних елементах Toyota наступного покоління.

Розширена угода сприятиме розробці та продажу версій моделей Kenworth T680 та Peterbilt 579 з нульовим рівнем викидів, які використовуватимуть комплект силових агрегатів Toyota на водневих паливних елементах. Ці електромобілі на паливних елементах (FCEV) стануть комерційно доступними до 2024 року.

Досвід співпраці

PACCAR і Toyota вже співпрацювали у розробці вантажівок FCEV у минулому, їхні спільні зусилля включали успішну пілотну програму з використанням десяти вантажівок Kenworth T680 FCEV у порту Лос-Анджелеса.

Пілотна програма надала двом компаніям-партнерам достатньо реальних даних, які були життєво важливими для збільшення дальності пробігу та продуктивності вантажівок FCEV.

Технічні подробиці

Крім того, комплект електричної силової установки Toyota на паливних елементах, призначений для важких комерційних автомобілів, отримав сертифікат Zero Emission Powertrain від Каліфорнійської ради з повітряних ресурсів (CARB). 

Наприкінці 2023 року Toyota розпочне виробництво модулів у США. Запас ходу вантажівок Kenworth T680, оснащених водневою силовою установкою Toyota, становить до 725 км в залежності від умов. Силу на колеса FCEV подає здвоєний електродвигун Toyota потужністю 310 кВт, що видає 415 к.с. і здатний витримати повну масу автопоїзда 37 194 кг.