Новий Volkswagen Passat Variant завершує фінальні тест-драйви

Новий Volkswagen Passat Variant завершує фінальні тест-драйви

Світова прем’єра абсолютно нового Passat Variant відбудеться наприкінці серпня, а зараз Volkswagen публікує перші попередні деталі про наступне покоління Passat.

Нова модель оснащена безліччю інновацій, таких як інтуїтивно зрозумілий дисплей та концепція управління, високоякісний інтер’єр, нова адаптивна система управління шасі, сидіння преміумкласу та гібридний привід із запасом ходу до 100 кілометрів. 

Повністю новий Passat Variant буде запущено у першому кварталі 2024 року. Це дев’яте покоління одного з найуспішніших середньорозмірних автомобілів у світі, який має понад 50-річну історію та понад 30 мільйонів проданих одиниць.

Більше простору в задній частині

Щодо розмірів, компанія не перебільшує, коли каже, що автомобіль буде «набагато більшим» за свого попередника. Новий Passat Variant на 140 мм довший, ніж раніше, а простір для ніг пасажирів збільшився на 50 мм. Об’єм багажника також збільшився на 40 л до 690 л при піднятих сидіннях.

Але розмір автомобіля — це лише верхівка айсберга; Passat Variant має безліч інновацій, починаючи від оновлення інтер’єру й закінчуючи новою системою управління шасі.

Нова архітектура інтер’єру

Volkswagen дав зрозуміти, що активно прислухається до відгуків клієнтів, які, за його словами, були враховані при створенні нової архітектури інтер’єру Passat Variant, щоб зробити його максимально інтуїтивно зрозумілим в управлінні. Що особливо помітно? Фізичні кнопки повернулися на багатофункціональне кермо автомобіля.

Як частина оновленого кокпіту та нової інформаційно-розважальної системи, 12,9-дюймовий центральний сенсорний екран буде встановлений у стандартній комплектації — хоча він може збільшитися до 15 дюймів залежно від комплектації. Сенсорні повзунки з підсвічуванням, як і раніше, будуть використовуватися для управління гучністю і температурою, у той час, як опція буде запропоновано дисплей на лобовому склі.

Нова архітектура інтер’єру також містить у собі високоякісні матеріали та кабіну, яка була розроблена для поліпшення шумоізоляції, що, як кажуть, підіймає загальну якість та комфорт на новий рівень.

Нова система управління шасі

Ключовим елементом підвищеного комфорту є DCC Pro — нова адаптивна система управління шасі з двоклапанними амортизаторами, що легко налаштовується, яку також буде пропонуватися в новому Tiguan. Ця система безперервно реагує на дорожнє покриття та ситуацію на дорозі, враховуючи такі параметри, як рульове управління, гальмування та маневри прискорення.

Новий Passat Variant також буде пропонуватися із системою Vehicle Dynamics Manager, яка контролює функції електронних блокувань диференціалів та бічну динаміку керованих амортизаторів у системі DCC Pro.

Потужне освітлення дороги

Крім того, з автомобілем буде поставлятися нове покоління світлодіодних матричних фар IQ.LIGHT. Більш пласкі, ніж раніше, фари будуть містити новий високоефективний дальній промінь, який може похвалитися дальністю близько 500 м. Ззаду також з’явилася одна безперервна горизонтальна світлодіодна стрічка, яка тепер поєднується із задніми ліхтарями.

У той час як Passat Variant продовжує життя двигунів внутрішнього згоряння на заводах Volkswagen — включаючи дизельні та бензинові двигуни з турбонаддувом — компанія також розширює використання електрифікації для цієї моделі.

Гібридні двигуни та трансмісії

Для моделі будуть запропоновані м’які гібридні двигуни з турбонаддувом eTSI, а також гібридні трансмісії eHybrid, причому вони повинні забезпечити всі електричні діапазони до 100 км. 

Уперше зарядка постійним струмом також буде входити в стандартну комплектацію eHybrid, у той час, як швидкість зарядки змінним струмом також була прискорена.