Вперше італійський автогідропідйомник SOCAGE A314 встановили на шасі DAYUN CGC1060

Вперше італійський автогідропідйомник SOCAGE A314 встановили на шасі DAYUN CGC1060

Фахівці Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС встановили автогідропідйомник SOCAGE A314 на шасі DAYUN CGC1060 та відвантажили техніку до Сумської області.

Технічні характеристики

Автовишка має невелику вагу одночасно з універсальністю, маневровістю та стійкістю.

SOCAGE A314  з робочою висотою підйому — 13,7 м має горизонтальний виліт стріли — 7,1 м. Вантажопідйомність люльки — 250 кг. Також техніка має в наявності багато опцій для комфорту і простоти в управлінні одночасно.

SOCAGE A314 на шасі DAYUN CGC1060 оснащений ізоляційною люлькою, що робить його ідеальним для роботи на лініях електропередачі та зв’язку під напругою до 1000 В. Це означає, що фахівці зможуть здійснювати необхідні роботи, не відключаючи електроенергію, забезпечуючи ефективність та безпеку.

Управління підйомником здійснюється за допомогою декількох пультів керування: на поворотній колоні (турелі) і безпосередньо в люльці.

Поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечує додатковий комфорт і зручність при роботі, розширюючи робочу зону обслуговування.

Базове шасі

DAYUN CGC1060 — середньотоннажний вантажний автомобіль 4х2 має компактні розміри та надійну конструкцію, що дозволяє легко маневрувати навіть у міських умовах. Він оснащений потужним двигуном Weichai WP3NQ150E50 та 6-ступінчастою коробкою передач Fast Gear, що забезпечують плавну й ефективну роботу.

Комфорт та зручність водія та пасажирів – це ще одна перевага DAYUN CGC1060. Зручна кабіна оснащена різноманітними опціями, які забезпечують комфортне водіння: MP3 магнітола, електросклопідіймачі, центральний замок з дистанційним керуванням, пневматичне сидіння водія, кондиціонер. Крім того, автомобіль оснащений освітленням LED, коректорами фар, протитуманними фарами, дзеркалами заднього виду з підігрівом тощо.